Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom magam elviselni...

Nem tudom magam elviselni tovább. El akarok tűnni. Mi a leghatásosabb megoldás?

Figyelt kérdés

2012. márc. 19. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De hova akarsz tűnni? Elmenni az országból, vagy az életből kilépni úgymond?
2012. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

A leghatásosabb az, ha megváltoztatod magadon azt, ami zavar. Ha a külsőd, akkor azt. Ha a viselkedésed, akkor azt.


Javaslom: változtass meg mindent magadon, amit csak tudsz. Festesd be a hajad, vágass másik frizurát. Járj el új helyekre. Menj el a legközelebbi parkba, vízpartra, bárhová, ahol emberek vannak. Hagyd, hogy megszólítsanak (ha bátor vagy, szólítsd meg őket).


Engem mindig megtalálnak az idegen emberek és beszélgetni akarnak a vonaton, vagy állomáson, postán...


Keress egy új könyvet, ülj ki a napra és olvasd el!


Menj el, jelentkezz önkéntesnek! Aki másokon segít, visszakapja kamatostól a sorstól :)

2012. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az életből akarok kilépni. Unom magam. Munkalehetőség nincs. Esélyeim nincsenek.
2012. márc. 19. 20:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Korod elárulod kérlek?:) Titkot nézd meg
2012. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
27 / F
2012. márc. 19. 21:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :/ Sajnos sokan vagyunk így...Bár nem tudom,neked mi a konkrét problémád? "Csak" a munkanélküliség vagy van még vmi ráadás?

22/L

2012. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

ez nagyon szomorú hogy így éreztek. ha valaki elveszti a munkáját, vagy nem talál munkát, normális hogy haszontalannak érzi magát. de ez nem tart örökké.


akármilyen kilátástalannak érzed az életedet, semmi nem ad okot arra hogy véget vess neki.

és ha már ennyire "nincs tétje" próbálj ki új, merész, különös vagy akár veszélyes dolgokat. lehet hogy megtalálod életed értelmét, és annak lehet hogy semmi köze nincsen a mostani életformádhoz, és a lehet hogy a világ másik végén találod meg a boldogságot... gondolj arra hogy mindennek oka van, és minden rossz csak rávezet valami jóra.. de nem szabad elmenekülni

2012. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, jelenleg gyógyszereket is szedek, meg minden de már kezdek leállni velük, mert nem akarom őket tovább szedni. Az elmúlt 10 évben nem éltem semmit, tanultam meg egy kicsit dolgoztam.....most melót keresek. Nincsenek barátok, 1-2 haver van, és nem tudom mit kezdjek az életemmel...de tényleg, halvány lila gőzöm sincs. Nagy bennem a tettvágy de nem tudom mit csináljak. Nem akarok - vagy inkább nem merek csak úgy belevágni semmibe, pedig gondolkodtam rajta hogy kimegyek Kanadába, majd Amcsiba, Japánba, mindenfelé, világot látni, mellette valamit melózni. Nem tudom. Nehéz a dolog, a facebook ismerőseim meg már a következő gyereket tervezik. Még barátnőm sem volt :(
2012. márc. 20. 19:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges vagy és tudsz nyelveket, végy fel egy hátizsákot és indulj el. Ha belehalsz, az is jó, ha nem, akkor tied a világ. Előtte nézd meg Az út a vadonba c. filmet. Én sajnos túl beteg és öreg vagyok, de lehet nálam is ez lesz a vége.
2012. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az hogy nincs gyereked és barátnőd, fogd fel úgy hogy nem függsz senkitől. Szabad vagy és kötetlen, ezt ki kell használni. Nincs vesztenivalód sem. Ez nem sok embernek adatik meg:) A szeretetet pedig sokféleképpen meg lehet találni ne izgulj ilyenek miatt, és egy kicsit sem vagy lemaradva azért mert nincs még családod.


Az meg hogy érzed hogy valamit kellene az életeddel kezdeni, pozitív, csak legyél merész, ha kell kockáztass. Nem jön ember a világra úgy hogy ne legyen valami célja

2012. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!