Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tul sokat varok el egy sractol...

Tul sokat varok el egy sractol vagy nem velem van a baj?

Figyelt kérdés

Ittvagyok mar 17eves/L es nincs baratom. Es ami azt illeti eddig csak 2 volt. Azok is eleg rovid ideig tartottak.

Tobben szerettek volna velem jarni, de szinte mindenkit visszautasitottam. Tudom, hogy nem letezik tokeletes, de megse talaltam olyat akibe valami tenyleg megfogott volna. Ha meg megis akadt olyan, annak en nem tetszettem. Mas is van ezzel igy vagy csak en ? Mindegyik baratnomnek van baratja es nekem nincs. Teny es valo, hogy egy kicsit szegyelos vagyok, es meglehet hogy nem tudok egy sracban teljesen megbizni, de akkor is...senki se lenne nekem ?!?! Nagyon szeretnem ha lenne baratom, de nem csk olyan, hogy mondhassam en is hogy na, van nekem is vegre pasim, hanem olyan akibe tenyleg megfog valami....Mit csinaljak ? :(


2009. jún. 15. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Várj türelemmel. Minél görcsösebben akarod, annál kevésbé találod meg. 17 évesen semmiről se maradtál le!
2009. jún. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, valoszinu igazad lehet, de mikor korulnezek es latom, hogy minden baratnom nagyon jol erzi magat a baratjaval es csak nekem nincs...az bizony eleg szar erzes.
2009. jún. 15. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes. Jönni fog, hidd el. Én most 25 éves vagyok. 19 évesen jöttem össze a barátommal, aki azóta már a vőlegényem. 17 éves koromban én is ugyanígy szenvedtem, hogy miért nincs komoly kapcsolatom... Pedig lehetett volna, csak akinek én tetszettem, az engem nem igazán érdekelt. Akit viszont én akartam az vagy észre sem vett, vagy csak hülyített. Úgyhogy nem vagy egyedül, de ahogy nekem sikerült, neked is fog biztosan!
2009. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen úgyanígy vagyok,mint Te!Mondjuk én nagyszájú csaj vagyok és ezt szeretik is bennem:) Idegesítő mikor mindenki azt kérdezi: Na és pasi ügyben hogy állsz?

wáá falnak tudok ettől menni:S

2009. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!