Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nehéz elmagyaráznom már kicsi...

Nehéz elmagyaráznom már kicsi korom óta van ez ha mondjuk töriből felelek és csak én tudom arra a kérdésre a választ ha elmondom s megdicsér és akkor elfog egy érzés hogy húhh de nagy vagy vagy ha buzdító zenét hallgatok akkor is minek hivják ezt?

Figyelt kérdés
halgatom Jon Bon Jovi zenéjét az it ' s my life ot vagy az europe final coutdown-t nekem nem az éneklés tetszik a zenében hanem a ritmus és ilyenkor elfog egy érzés hogy tennem kellene valamit hogy az emberek felnézzenek rám olyat min addig míg senki az emberek közül én akarok lenni a legnagyobb hogy felnézzenek rám ne értsetek férre nem akarok senkin uralkodni csak bagyon szeretném ha felnéznének rám hogy 100 év múlva is azt mondja az apja a fiának látod fiam ez az ember volt a legnagyobb minek hívják ezt az érzést amit tudtok ról légszi irjátok
2012. ápr. 1. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

huuuha:D hány éves vagy attól is függ...

a legtöbb emberke átesik ezen a korszakon:)

2012. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
12
2012. ápr. 1. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

én is ezt érzem xD

de én 18 éves vagyok.... szerintem ez nem rossz, sőt...:)

2012. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én mai napig érzem ezt.


még amikor elsőévesen beálltam a harmadévesek közé a klinikán és én válaszoltam a doktornő kérdésére helyesen...

pedig akkor már 19 voltam és ilyen hűbasszus de király vagyok érzés fogott el.

nah meg amikor műtétnél a főorvos anatómiai képleteket kérdezgetett tőlem :D akkor is ez a "überfasza" vagyok :D

meg is hívott a műtét után hogy gyakorlatozzak náluk...

2012. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gepzene ***** válasza:
Elég furcsa lehet... Sose találkoztam ilyesmivel. Elégedettség naponta sokszor, de önelégültség? Az ember és a munkái, eredményei elválaszthatatlanok, de nem összetévesztendők. Magyarul ha elcseszel valamit, akkor előttem nem leszel buta, sőt! Csak ekkor van lehetőségem észrevenni, ki lakik ott valójában.
2012. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!