Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudnátok tippeket adni önbizal...

Tudnátok tippeket adni önbizalommal kapcsolatba? 16/F

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt a tanácsot adom neked, hogy legyen több önbizalmad, mint nekem volt a te korodban...
2012. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokadik kérdésnél írom már ezt: Elõbb írd le mitôl nincs önbizalmad, gondolkozz rajta, kinézet, szekálás, nem ismernek el, buta vagy.. ?
2012. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sport tanulás, saját hobbi ezerrel
2012. ápr. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

LOL

Azért nem oltalak le, mert ezt kérdezted. Máskor nézd meg az önbizalomhiány topicot. Megsúgom, segíteni fog. Nemrég írtam egy másik meglepően azonos korú srácnak:


"Írd össze egy kis listára a gépeden, hogy mit értél el az életedben. Pl: te voltál a suli legjobb kapusa, jól gitározol, legszebb lányokkal jársz, stb. Valamire mindig büszke az ember. 20 ilyen dolgot írj ki, és gondolj vissza még 10 olyan szituációra, amikor eszméletlenül királynak érezted magad (nekem még kezdetekkor az volt az első, hogy a suli bálján a legjobb csaj előre köszönt, és csak mentem el mellette és kerestem egy másik lányt :D). Ezeket is írd le, és éld át őket. Ha meg egyszer csak beüt valahol az impotencia, akkor gondolj ezekre a pillanatokra. Ha visszagondoltál, és még mindig szarul érzed magad, akkor meg csak jusson eszedbe, hogy férfi vagy. Neked kell betenned a világnak, nem pedig csak pucsítani, és várni, hogy a világ tegye beléd.

Ha meg nem voltak ilyen pillanatok és nem találtál magadon 20 értéket, akkor meg azokat kezd el létrehozni. Pl.: sport, szakkör, ilyenek."

2012. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!