Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már azt hogy nem...

Éreztétek már azt hogy nem JÓL éleitek az életet? Hogy nem biztos hogy jó döntéseket hoztok egyáltalán?

Figyelt kérdés

Mert az idő megy ..-én 27 éves vagyok .Mióta vége lett a kapcsolatomnak különösen nyugtalan vagyok. Nem tudom mi lenne a helyes. Nem tudom mit tegyek h ne legyek ennyire ideges ..aludni sem tudok úgy érzem lemaradok valamiről ..és az évek csak elmennek..


Nem akarok úgy visszatekinteni hogy elszúrtam ..gyávaságból ,bénaságból ,kishitűségből ..v akármi miatt.


DE Nem akarok a világban céltalanul lézengeni sem tapasztalatszerzés címén pl külföldön, mert számomra az is csak időpocsékolás ,és szeretek itthon élni. Ez csak egy példa ..

ami a tény :se barát ,se perspektíva közös életre valakivel ,se gyerekek se lakás, se fényes karrier


Persze sok szép dolog történt már ..de semmit nem tudok tartóssá tenni az életben :( minden jó dolog ahogy jön úgy megy is ..


Ti mit értetek el 27 éves korotokra ? Mi az ami számít Nektek ?


2012. ápr. 2. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, most is úgy érzem, azért nyomogatom ezt a tetű gyakszit is, csak tudnám mi a fenéért, mert ennek sincs semmi értelme, csak elßaszom az időt ahelyett, hogy legalább a kutyámmal foglalkoznék. Még a privikre se válaszol senki, vagy csak sok kamu hülyeséget írnak.
2012. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az égvilágon semmit. Anyagi, családi, egzisztenciális "fejlődésem" úgy 35 éves koromban kezdődött. Előtte rengeteg kudarc, fájdalom, zűrzavar, s mindig úgy éreztem, lemaradok valamiről. Ismerős?

Sokszor eszembe jutott, hogy valahogy kilépjek "ebből", "világgá menni", mint gyermek koromban, de nem volt hová.

megfordult fejemben az a megoldás, ami oly sokaknak, de túl büszke voltam. Magammal szemben támasztott követelményeim mindig arcomba ordították: egyszer élsz, hát élj vele. Szerintem sikerült. Nem a fényes karrier, hanem némi anyagi biztonság, szerető család, apró örömök, hobbik. Rájöttem, a legfontosabb az életben, hogy legalább egy embert boldoggá tegyek, s hogy "örömeim" elérése közben minél kevesebb fájdalmat okozzak másoknak.

2012. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem a legnagyobb baj az, hogy az életet versenynek látod. kinek akarsz bizonyítani? és ha valaki elért valamit te meg nem? vagy fordítva? mire mész majd vele halálod pillanatában? semmire. az igazi boldogságot az adja, ha megelégszel magaddal, és nem csak akkor vagy boldog ha valami jó történik. meg kell tanulnod örülni azoknak is, amik elsőre rossznak látszanak, mert minden esemény új lehetőségeket rejt, néha nem is tudod, mennyire szerencsés vagy hogy az történt veled. a barátok, párkapcsolat tényleg fontos, de nagyon kevés tart egy életen át.


szerintem mindenki volt már bizonytalan a döntéseivel kapcsolatban, de miről maradnál le? ez csak a kor propagandája, hogy élj a mának. van élet 20-30 de 60 fölött is, csak rajtad is múlik, hogy mit teszel ezért.

2012. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!