Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Berögzült az egyszerű dolgok...

Berögzült az egyszerű dolgok felnagyítása, addig ameddig nem tapasztalom az ellenkezőjét addig balf. Szkodom, éreztetek már hasonlót?

Figyelt kérdés

18 éves koromra megérett bennem az, hogy igenis vállalnom kell magam, és bármi amitől féltem eddig, egyszer le kell győznöm ezt a félelmet ezért "belemegyek", az utóbbi fél évben számtalan tettet követtem el annak érdekében hogy túllépjek a félelmeimen


amiken már túlléptem királynak érzem magam, de mégis ha jön még egy újjab probléma/kihívás akkor szinte ugyanolyan erő kell ahhoz hogy legyőzzem


egy egyszerű példa: viszem be a gitáromat suliba mert hogy próbálni fogunk egy évfolyamtársammal, és előre lezajlik bennem a jelenet hogy kb 20an megkérdezik, hogy "te gitározol"- fura fejjel vegyítve... én meg annak ellenére hogy egész jól tolom. valahogy mindig gondot okoz az ilyen kérdésekre válaszolnom, pedig elvileg semmi rossz szándék nincs bennük mikor megkérdezik, de túl sokat agyalok azon, hogy jújj most ha megkérdezik akkor hogyan fejezzem ki magam ahhoz hogy komolyan vegyenek.mert nekem ez komoly gondolkodást igényel, előadásmódomra ráférne egy kis edzés


és mióta elkezdtem "legyűrni" a félelmeimet, valamelyest jobban megy leszarni mások gondolatait, de vannak napok mikor egyedül maradok és senki nem beszél velem, olyankor előjön hogy most mit cseszek el, miért nem vagyok olyan mint ők, miért kell nekem ehhez ekkora tudatosság hogy leszarjam a gondolataikat, miért spilázom ennyire túl a dolgokat?!


18f


2012. jan. 25. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Emberből vagy. Pont.
2012. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kb 20an megkérdezik, hogy "te gitározol"- fura fejjel vegyítve...


Erre mindig azt mondom hogy : Próbálkozom.(17éve)


Ja az meg hogy ki mit gondol azt azért szarom le qrva magasról mert NINCS BEFOLYÁSOM a gondolataikra. És amire nincs befolyásom az nem érdekel mert qrvára nem vagyok rá kiváncsi.

2012. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!