Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fogadják a srácok, ha...

.Luu kérdése:

Hogy fogadják a srácok, ha valakinek fogszabályzója van? Mármint, ha csókról van szó pl. : nem idegenkednek tőle? Eddig nem volt, és rég óta ismerem. Nyáron találkozok vele, akkor lesz. Nem lesz furcsa neki? vagy?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 14:45
 1/6 kR1ss19 ***** válasza:
Ha szeret téged nem fogja visszataszítónak tartani,meg amúgy is az csak egy fogszabályzó ha azt mondja "inkább ne" akkor ne is foglalkoz vele szerintem. :)
2012. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem egyátalán nem zavarna. Huszonéves korom ellenére még soha nem volt barátnőm, soha nem csókolóztam sem fogszabályzós sem annélküli lánnyal. Ha az első csókom éppen egy fogszabályzós lánnyal történne, biztosan nem utasítanám vissza, örülnék neki, egyrészt mert törődik a fogaival, másrészt mert nagyon jól tud kinézni a fogszabályzó, hiába szégyenlősek a lányok miatta. :) 21/F
2012. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a baj a, hogy még nem látott élőbe... ez olyan FB-kapcs szerű... de nagyon szeretem... és minden ismerőse azt mondja h tényleg szeret. eddig a képeimen nem volt rajtam, és most is csak fent lesz. én általában úgy vigyorgok, vagy mosolygok, hogy a felső fogsorom látszik ki. először oda fogják rakni. nem tudom, hogy fog fogadni...
2012. ápr. 3. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak nyáron találkozol vele? Még azért egy pici van nyárig, ne izgulj ennyire előre. Beszéltek Facebookon, nem? Szerintem megírhatnád neki, hogy mi a véleménye róla, hogy addig se idegesítsd magad ezzel. Ha "normális" semmi baja nem lesz vele, ha meg ellenére van akkor érdemesebb hagyni.
2012. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csókot az emberek a szájukkal csinálják és nem a fogukkal. amúgy nem oszt nem szoroz egy kapcsolatban.
2012. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MOSOLYOGJ!!! Akkor is ha nem tetszik neki. Megszoksz,vagy megszöksz?! Ha nem tud elfogadni FOGSZABÁLYZÓSAN,akkor máshogy meg nem érdemel meg. Erről ez a véleményem,nyugii,ne parázz,minden fiú szerint cuki a fogszi.;)
2012. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!