Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, hogy nem tudok...

Úgy érzem, hogy nem tudok rendesen mosolyogni! Mi van velem?

Figyelt kérdés

Néhány hete-hónapja vettem észre, hogy ha valaki egy fotót szeretne rólam csinálni, és mondja, hogy mosolyogj, akkor én úgy érzem mosolygok ahogy csak tudok, de amikor megnézem a fotót, akkor úgy látom, hogy a mosolyom semmilyen, nem is mosoly, hanem olyan, mintha szomorú lennék, a nézésem is olyan furcsa, mintha valami bajom lenne. Persze úgy nem merek mosolyogni, hogy kinn vannak a fogaim, mert egy néhány éve történt baleset következtében letört az egyik fogam vége, és hatalmas hézagok is vannak a fogaim között. Miért van ez? Nem is értem, mert valójában néha nagyon szomorú is tudok lenni, furcsa dolgokat csinálok néha: (ezt én írtam ki)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Az ágyamban sírok sokszor ezeken a dolgokon, történeteken,(amit fenn linkeltem) és úgy érzem, sokszor bámulnak vagy néznek is furcsán rám, de valamiért nem tudok mosolyogni. Miért van ez? Félek, hogy ezért nem fogok majd megtetszeni semelyik fiúnak sem, vagy senkinek másnak sem, majd ha felnőtt leszek és eljön az ideje a fiúzásnak mert ilyen élettelen a mosolyom. Segítsetek!


12/L (bocsi a zavaros írásért)


2012. márc. 18. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj angyalom, a mosolyod bizonyára bájos csak lehet te nem úgy érzed. Egyébként az Adam Green is bátran mosolygott a Drowning Head First című dala közben és neki ráadásul hiányos volt akkoriban a fogsora. Tehát minden a lazaságról szól. Nyugodj meg.
2012. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Missi_Key ***** válasza:
a mosoly nem csak a száj széthúzásából áll, hanem még egy csomó mikrogesztusból. ha nem vagy boldog, vagy nem tudod színészien meghazudtolni a testbeszéded, akkor a fényképi műmosoly soha nem is lesz igazi.
2012. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legszeretnivalóbb aki ilyesmi ellenére is tud mosolyogni. Amúgy meg fényképen nyilván más kitartani egy mosolyt mint igazából mosolyogni valamin.
2016. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!