Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? Illetve meg...

Ez normális? Illetve meg történt-e ez már mással is? Egy-két emberrel? Vagy ez sok emberrel meg történik?

Figyelt kérdés
Megyek az utcán és elkezdek gondolkozni (nagyon sokat gondolkozok) és ahogy megyek el merülök a gondolataimban és azt veszem észre hogy az út egy kisebb részén úgy jöttem végig mintha aludnék, eszméletlen lennék, ez úgy szokott lenni hogy közben azt érzem és azt ltom magam előtt ami a képzeletemben van! Értelmes kommenteket ne olyanokat hogy hülye vagy menny kezeltetni magad! légyszíves!
2012. márc. 11. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És ez olyan érzés mint amikor bambulsz?
2012. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
AHAHAHAHAH! Igen, velem is sokszor van ez, és tudod mi vezérelt "haza az utadon?" ezt hívják tudatalattinak. Például ha bringázól, vagy autót vezetsz, hazafelé munkából jövet sokszor elgondolkozol, és azt veszed észre, hoppá minyárt otthon vagyok, és nem baleseteztem o.O a tudatalattid végig "figyelte" az utat. Érdekes.... olyan mint a légzés, magától megy. feltétlen reflex... 20/F
2012. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első kommentelő : igen, el bambulok és pl azt képzelem hogy beszélgetek a barátommal, majd egyszer csak ha pl kanyar jön akkor magamhoz térek é . . .

20/F Elég vicces dolog ez a tudat alatti, és tudod én nem hiszek istenben, de olyan dolgok történnek velem hogy mostanában a karmában el kezdtem hinni!

16/F

2012. márc. 11. 18:22
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor jó, egyébként velem is sokszor van ilyen. :)
2012. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor valamelyest meg nyugodtam hogy nem vagyok zakkant! :D
2012. márc. 11. 18:33
 6/14 WFox ***** válasza:
Természetesen! Velem meló közben fordul elő legtöbbször! egyszer csak azt veszem észre, mindjárt menni kell haza. elég durva.
2012. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Néha velem is van ilyen :D 17/F
2012. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

persze velem is van ilyen:)

16L

2012. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Isten karmában?
2012. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem értem miért, olyan "hihetetlen" a tudatalatti természetes, olyan, mint amikor tetszik neked valaki, és a pupillád kitágul, mert tetszik neked, az a személy... ez is tudatalatti vagy ja például valakivel szemezel, és a vele való szeretkezésre gondolsz, neki is kitágul a pupillája. Az ember tudat alatt, sok mindent észre vesz, jelez, azért hívják tudatalattinak, mert nem tudatosan "csinálod" ezt nem tudom máshogy megfogalmazni.
2012. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!