Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 30 évesen nem találom a...

30 évesen nem találom a helyem a világban, változtatnák, de hogyan?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban élek, van egy semmilyen, keveset fizető állásom. És hiába keresek, más nem akad. Szülőknél lakom, tesóim cikiznek emiatt... Ebben a nehéz világban nem tudok boldogulni, anyagilag lehetetlen. De a lényeg, hogy senkivel sem tudom a gondjaim megbeszélni, nincs egy barát, aki meghallgat és megért, a szüleim csak bántanak, hogy nem keresek eleget, a barátom azzal bánt, hogy elégedetlen vagyok, pedig másnak sem jobb.Én nem vágyom gazdagságra, luxusra, de ez a megkeseredett lét, amiben tengődünk, mire jó? Munka, amit utálok, otthon, amiben rosszul érzem magam... lépnék, de azt sem tudom hogyan, merre. Ha egy ember lenne, aki mellém áll és segít. Legalább lelki támaszt adna valaki.
2012. ápr. 5. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Oké, beszélgessünk. Megértem a problémáidat. Írj privátot.
2012. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél, mihez értesz, mit csinálnál szívesen. Ebben az irányban kellene elindulni. ha nincs jobb munka akkor létre kell hozni. Én i azt mondtam 9 hónap után hogy nem fogok 100e -ért napi 12 óra fizikai munkát végezni, meg hallgatni hogy bizony te neked 200%ot kell teljesítened. Megoldottam, vállalkozó lettem, van amikor unalmas és idegesítő, főleg ha idióta emberekkel sodor össze a sors, de jobb mint a fizikai munka.
2012. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig irodában dolgoztam, 10 évig. Ez megszűnt és sokáig egyáltalán nem akadt munka, azután meg egy élelmiszerüzletben találtam állást. Mivel a pénz nagyon kell. Irodai munkát nem találok, mindenhol tökéletes angol nyelv tudást kérnek. Sajnos gimnáziummal semmihez sem értek, nem tudom, mihez kezdhetnék :(
2012. ápr. 5. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha bármivel foglalkozhatnál, amivel csak szeretnél, mit választanál?
2012. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha ma választanék pályát, fényképészetet tanulnák szívesen... vagy valami szakmát, mint szakács, cukrász, pincér. Lényeg, hogy legyen egy szakmám :)
2012. ápr. 7. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy nagy levegőt és estin végezz egy OKJ-t. Lehet, hogy neked már fizetős, de ha jót választasz, kijöhetsz belőle jól.


És járj el emberek közé, keress barátokat, mert összeszotyadt lélekkel minden még rosszabb.

2013. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!