Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem néha azt, hogy...

Miért érzem néha azt, hogy nem tudok ebben a világban élni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, de úgy érzem, hogy már most annyi csalódás ért, hogy lehet, hogy amire felnőtt leszek már nem fogok bírni a nyomást, ahogyan viselkednek az ember, ami azokkal történik akiket szeretek, stb.
2012. márc. 16. 15:14
 1/7 anonim válasza:
Kitartás!Az eső után jön a szivárvány :D Az embernek ösztöne a túlélés és ez mindennél fontosabb mert nem tudod mit tartogat számodra a jövő !!!:)
2012. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is pont gyan ezt érzem kedves kérdező! és minden nap a halál gondolatával kelek és fekszek...csak azt nem tudom miért nem tettem még meg....talán valami csodára várok....vagy nem tudom....

17/L

2012. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem mindenki érzi így. Én 13-14 évesen voltam ilyen,de keresni kell a jó dolgokat.

21/L

2012. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Azért lehet ez, mert :

-A világ nem úgy működik ahogy azt elképzeled

-Mások nem olyanok mint azt te elvárod

stb...


A gondodat is az okozhatja, hogy esetleg mások szerint te nem olyan vagy mint amilyennek kéne lenned stb... De gondold át mennyire nevetséges ez. Senkihez sincs semmi közöd, te magad vagy a tökéletes lény, az egyedi a megismételhetetlen. Gondolkodj így, és elvész a probléma.

Csináld amit szeretsz, ne térj le az utadról és meglátod, elérsz a 'fénybe'.

2012. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ugyanazt érzed-e, mint én...

Nekem évtizedekbe telt, mire rájöttem, hogy hogy én és a világ olyanok vagyunk, mint az olaj és a víz. Nem keveredünk egymással. Nem vagyunk kompatibilisek. Ezt már el tudtam fogadni. Most próbálom azt a kevés jót kihorgászni a világból, amivel én is egyet tudok érteni.

2012. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt érzem... olyan sok a rosszindulatú ember, a klónok.

Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy előbb utóbb felnövök és ha elérem azt, amit akarok és végre jól fogom magam érezni bármilyen helyzetben, akkor nem fogok ezen agyalni.

Csak pozitívan!!

17/l

2012. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2012. márc. 19. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!