Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vidám vagyok ha megyek az...

Vidám vagyok ha megyek az utcán, vidám ha egyedül vagyok, de ha emberek vesznek körül előjönnek a gondjaim és borzasztóan negatív leszek sokszor főleg ha a szüleimmel kell lennem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

annyira megszokottá vált ez az egész már hogy az vmi borzalmas


sokszor idegesítenek, a barátaim(barátom inkább mivel csak 1 van), velük ez nincs


aztán ha szar kedvem van, elkezdek gondolkodni a bajaimon, sajnos már régóta van pár betegségem amivel ugyan simán lehet iskolába járni, sok szar helyzetet tud okozni nekem:\...és ez annyira nyomaszto


kb alig van olyan kaja amit ehetek, konkrétan nem is tudok mondani most semmit amitől egyáltalán nem érzek gubancot a gyomromba


de mégis próbálom legalább a látszatát kelteni hogy jól vagyok, legalább is suliba, míg mikor hazaérek akkor vagoyk a legőszintébb és olyankor rámjön a rossz kedv, minden szar körülöttem érzés, a sikerek nem hoznak lázba, elfelejtődnek a bajom mellett


nyilván emiatt suliba sem vagyok "normális" lelkiállapotba, sokszor vagyok hirtelen vidám majd hirtelen szar kedvű,nyomott.. nemértem hogy miért.csak lehangol mások nevetését hallgatni, mikor számomra nem is viccesek, főleg hogy a legtöbbször olyan dolgokról beszélnek amihez nekem semmi közöm


:S:S

annyira kib.....ott szar ez így

18f


2012. ápr. 6. 21:23
 1/2 anonim válasza:
ha sokat vannak a közelembe a szüleim egy idő után én is ideges leszek ilyenkor elmegyek a barátaimhoz
2012. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bátor Tábor!

[link]

2012. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!