Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kölcsönadtam haveromnak...

Kölcsönadtam haveromnak valamit, ő kölcsönadta egy másik haverjának aki eladta az interneten. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval a hülye haverja az én cuccomat adta el a neten (persze a pénzből se kaptam, de nem számít) és még én vagyok a hibás hogy mért nem mondtam hogy nem adhatja tovább kölcsön. Azt a gyereket aki eladta a cuccom nem is ismerem. Mit csinálnátok a helyemben? Legszívesebben mind2-nek beverném az aszfalttal a fejét, de nem tudom jó ötlet-e. Nem volt drága dolog, 3000ft, de az dühít hogy megtették velem, következő mi lesz? Elárverezik a házam?
2012. ápr. 7. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahogy ki kéne deritened, hogy ki a hülye haverja a haverednek, valahogy talalkozz össze vele, és hordd le. Mást....nem tudom mit lehet itt tenni.
2012. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy paraszt lehet aki ilyet csinál... ha kölcsön kap valamit alap dolog, hogy nem adjuk tovább, pláne nem eladni. :D jól meg kell verni mindkettőt.
2012. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valahogy bizonyítani tudod, hogy a tied volt, akkor jelentsd fel. Lehet, hogy nem éri meg, lehet, hogy több idődbe fog kerülni a dolog, mint amennyit az ér, de legalább jól fogod magad érezni. :)
2012. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!