Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Suliba jövök én, ott van már...

Suliba jövök én, ott van már egy osztálytársam, beszélünk 2 mondatot és vége, jön egy másik gyerek vele megállás nélkül beszél, miért?

Figyelt kérdés

de általában a legtöbbjük ilyen, hogy ha két osztálytárs találkozik akkor beszélgetnek mindeféléről, már olyanra is gondoltam hogy felveszem diktafonnal miről és otthon visszahallgatom, aztán nem jött össze


olyan gáz mikor úgy elkussolunk, és erre jön egy másik gyerek, aki hozza a témáit ,hogy mi volt a hétvégén, és ált mindig van vmi (ált nem olyan ami engem is érdekel, de az a fura hogy mindig akad vmi amiről beszélnek)


és mindig úgy érzem ha ő olyan lenne mint én akkor ugyanígy kezelnék mint engem, sosem bántanak meg(csak néha jön a szokásos röhögés, ami ált. nem rosszindulatú, csak egyszerűen ők ilyenek) ..egyszerűen az okoz sértést, hogy nincs hasonló gyerek akivel gátlástalanul beszélgethetnék, ha dumálok akkor mindig van bennem egyfajta feszültség..olyan hogy lazán beszélek valakivel nagyon nagyon nagyon ritkán van a suliban:\


annyira ,de annyira meg akarok változni, viszont jelenleg(átmenetileg) vannak gondok velem amiket nem tudok elfogadni(legalább is még nem sikerült), csak olyat tudod csinálni hogy próbálok megfeledkezni róla


18f


2012. jan. 17. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Bírom ezt a változósdi dolgot.

Tudod te, hogy milyen sok fajta embertípus van?

Miért hiszed, hogy csak egyetlen értékes és jó?

[link]

2012. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én azt értem h van ezer meg ezer féle személyiség, de nemigaz hogy normális ez, hogy osztályba egy gyerekkel sem érzem igazán jól magam, csak felületesen tudunk dumálni
2012. jan. 17. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező mindenkivel jópofizni csak azért, mert mások is ezt teszik. Különben is, elsősorban tanulni jár oda az emberfia. A helyedben én letojnám nagy ívben az egészet. 18 éves vagy, nemsoká érettségi (ha jól vettem ki a szavaidból, még középsulis vagy), az Egyetemen pedig nyithatnál tiszta lappal, felszabadultabb módon, hiszen úgysem ismernek.
2012. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

na király ,kitöltöttem a tesztet, és INFJ vagyok, amibe a népesség 0,5%a tartozik bele, úgyhogy szerintem egy életre lekell mondanom a népszerűségről, sok haverrol


nem lehet ezen vhogy változtatni?

nem mintha annyira beleéltem vna magam, hogy teljesen tökéletes a teszt, de ezek ált, csak azt erősítik bennem amit már eddig is tudtam, és ez az

:\:\:\:\

2012. jan. 19. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!