Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom kimutatni az...

Miért nem tudom kimutatni az érzéseimet, megbízni másokban?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.Vannak barátaim,akik sokszor megölelnek,megpuszilnak,és ilyenkor örülök is neki persze,de én nem tudok odamenni valakihez és megölelni,nem megy.Azoknak az embereknek,akiket szeretek sem tudom azt mondani hogy szeretlek.Ha egy fiú közeledik felém,lerázom,mert előre félek hogy mi lesz a vége,azt hiszem soha nem lesz senkim..

És nagyon nehezen bízok meg bárkiben.Naplót írok,ott kiírom magamból minden érzésem,de csak 1 ember van akinek bármit el tudok,el merek mondani,a többieknek nem merem mert félek,hogy kibeszélnek,elmondják másoknak,pedig megbízhatnék bennük,de nem megy..


2012. ápr. 9. 11:56
 1/4 anonim válasza:

akkor azzal az egy emberrel kéne kezdened, akiben tényleg megbízol. nem kell rögtön nekiugrani, csak lassanként haladj, mert lehet hogy furcsának fogja érezni a változást.

pl.: ha valamit megcsinál neked, köszönd meg, és öleld meg, stb...

ha egy emberrel már megy, a többivel se lesz gond :)

2012. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Klaudia3721 ***** válasza:

Tudom miröl beszélsz.én is ilyen vagyok nagyon nehezen nyílok meg bárkinek is.mindig zárkózott voltam.ez azért van mert nem bizol magadban nincs önbizalmad nem mered kimondani amit gondolsz.szerintem járj társaságba csinálj olyan programokat amivel növeled az önbizalmad. és szerintem az nembaj ha nem ölelgetsz minenkit attól hogy ök ezt csinálják.egy ölelést csak akkor tudok adni én is ha öszinte nem kell eröltetni.ne másokról vegyél példát találd meg mi az ami érdekel és mi az amiben jó vagy és máris felszabadultabb leszel.

esetleg ha érdekel a színház vagy dráma akkor keress egy színitanodát az biztos segit leküzdeni a "lámpalázad" :)

2012. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem fölöslegesen erőlködsz, nem is érdemes senkiben megbízni teljesen. erőltetheted a dolgot, de ha nem tudsz megnyílni valakinek, az jelent valamit. legfeljebb csalódni fogsz és mégkevésbé bízol meg benne és másokan. tégy ahogy jól esik
2012. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha nem bízol meg senkiben 100%-ban. Ezzel sok pofontól kíméled meg magad. A legjobb ha mindig hallgatsz a megérzéseidre.
2012. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!