Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Altalaban meg vagy elegedve a...

Altalaban meg vagy elegedve a vedonoddel? En sokszor erzem azt hogy nem igazan tudja mit kellene mondani vagy tenni. A multkor nem tudta megmondani hogy cukorterhelesnel kell e pisi vagy sem. Hogyan lehet igy megbizni benne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Tökéletesen!Jó fej,képben van,segítőkész,de nem tolakodó.Nagyon bírom!
2010. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem. Pár évvel idősebb, se gyerek, se férj, se egyéb.

Semmi tapasztalata, azt mondja, amit a neten is olvasok... Ha bármit kérdezek, ő nem tudja, kérdezzem meg a gyerekorvost...Terhesség alatt meg kérdezzem meg a nőgyógyászt.

Ennyi erővel én is mehetnék védőnőnek...

2010. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én védőnénim 40 körüli, 3 gyerekes anyuka. Meg vagyok vele elégedve, modern gondolkodású, nem csak a szakkönyvekből ad tanácsot, hanem saját tapasztalatból is. Mindig megnyugtat, ha parázok valamin.
2010. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. védőnőm van, bírom.
2010. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
piszok mázlim van. nagyon elégedett vagyok vele. anyám korú (55-60év), hasonló korú lánnyal, mint én, unokával. dörzsölt, tapasztalt, nem rémüldözős. precíz. szóval tuti. örülök, mert a legelső nem ilyen volt.
2010. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az en vedonom meg csak nem is preciz.Alig mind valamit,sokszor ugy kell kihuzni belole 1-2 dolgot.
2010. júl. 15. 16:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Én már a 3. védőnőnél tartok.

Az első egy öreglány volt, sokat dumált, feleslegesen, csak paráztatta az embert, ráadásul sok idejétmúlt dolgot is elővett. Elment nyugdíjba.

Aztán egy fiatal, se gyerek, se férj, látszik is rajta, semmi tapasztalat, jó nagy baromságokat bírt mondani.

A harmadik fiatal 2 gyerekes anyuka, de nem egy alapos típus, 2 perc neki egy kismama vagy egy baba, hamar lerendez mindenkit.

Többre tartok egy internetes portált, mint ezeket a védőnőket. Persze van sok hülyeség a neten, de azért ki lehet válogatni a normális dolgokat.

2010. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mint ha nem is lenne! Elvégzi a papírmunkáját, és kész. Ha kérdezek, néha nem is arra válaszol... Felkészített, hogy a gyerekemnek fájni fog a Demjén torna. Nem fáj neki, mert puha az izomzata, nem kötött. Amikor mondom, hogy nem fáj neki, akkor megint csak azt mondja, hogy "mert ez olyan, mint nekünk, ha izomlázunk van, fáj, ha nyomkodják"... :S
2010. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én írtam az előző választ, most itt röhögök magamon - természetesen Dévény tornát akartam írni! :D
2010. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, kedvelem védőnőmet, kedves, nem tolakodó, rendes, laza, nem parázós, utcán is megállíhatom, ha kérdésem van,jó fej
2010. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!