Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17 éves lányom barátnőjénél...

17 éves lányom barátnőjénél alud állítólag másnap 3kor jött haza. Nemtudok benne megbízni pedig azt állitja tényleg ott aludt. Higyek neki?

Figyelt kérdés
nagy balhé volt mert hisztizik hogy mire mondjon el valamit ha úgy se hiszek neki. Szeretne a barátjánál aludni hétvégenként ami szintén nincs neki engedve és szerintem hétvégén is ott volt. Nemtudom mit csináljak vele. Azon is gondolkodtam hogy sehova nem lesz engedve
2011. nov. 13. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél életképtelen, miért nem hívtad még fel a barátnő szüleit?
2011. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez aztán a nevelési elv!Szegény csaj, nem lennék meglepve ha hazudott volna neked.Nincs semmi "anya lánya" kapcsolat köztetek a mondataidból ítélve.Ez nem jó, hogy nem bízol benne.(És a saját butaságod miatt nem tudsz megbízni.Egyébként meg mért nem engeded, hogy a barátjánál aludjon?Ha olyan felelőtlennek tartod a saját lányod, hogy terhes lesz ha ott alszik akkor beszélj vele.Ja és azt ne feledd, hogy nem 13, hanem 17 éves és jövőre már nagykorú lesz!
2011. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nemkedvelem a barátját, nem hozzá való. És a lányom bevaotta hogy nála aludt. Így perszehogy nem bízom meg benne. Persze most megy a hiszti hogy ö akkoris nála fog aludni hétvégenként. De közöltem vele hogy akkor haza se kell jönnie többet.
2011. nov. 13. 18:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg 27 évesen simán meg lehetne engedni neki hogy a barátjánál aludjon néha, és nem lenne hiszti. nem neked kell tetszen, hanem a lányodnak, ha ő úgy érzi neki való akkor had legyenek boldogok.

azt megértem teljesen hogy nem akarod hogy nálatok aludjanak ha nem kedveled a srácot, de azt hogy nála aludjon simán meg kéne engedd ! majdnem felnőtt a lányod !!

2011. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*17
2011. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mennyi ideje vannak együtt? nekem aza véleményem,hogy egy 17 éves azért ha nincsenek 1-2 éve együtt,és a anyukája,vagyis te - több tapasztalattal rendelkezel,mint a neked válaszoló tinik a kik most kioktatnak téged-úgy gondolod nem való hozzá,mert már megismerted és tudod a lányod most csak elvakult, akkor ne aludjanak együtt.Pláne ne hisztizzen,ne hazudjon ennyi elvárható ha a lány értelmes,és érett,nem csak kor függő mikor aludhat egy lány a barátjánál,de én nem engedtem egyik lányomnak sem 17 alatt,a nagyobb lányom már 1 éves együtt volt a barátjával 17,5 éves volt mikor itt aludt a barátja nagyon rendes srác volt,a kisebbik lányom még csak 15,de eleve szétszórt,szeleburdi,őt jobban kell fogni.Beszélj a lányoddal,mond el,hogy ne hazudjon büntesd meg mert hazudott,hívd el a fiút beszélj vele,majd ha úgy gondolod engedd meg a lányodnak,hogy a barátja nálatok aludjon mondjuk 3-4 hetente egy éjszakát.Szépen fokozatosan.Attól,hogy egy 17 évesnek barátja van még nem kell együtt aludniuk,együtt élniük,a tanulás,idegennyelv,sport és a család nem kerülhet háttérbe mert ő most épp szerelmes.De te tudod mennyire megbízható a lányod.
2011. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
javítok: nagyobbik lányom 17,5 éves volt
2011. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Miért ne aludhatna a barátjával? Kit érdekel, hogy neked tetszik-e a srác???


Idióta

2011. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egy részről megértem a neked válaszoló tiniket is, de most megpróbálom kultúráltan összefoglalni a véleményem.

az anyám ugyanolyan, mint te! rettenetes felfogása van, nekem is régen folyton hazudoznom kellett arról, hogy alszom, mert nem akarta megengedni , hogy átmenjek a barátomhoz, azt, hogy ott aludjak, ....azt meg el is felejthettem. ez kb 16,5-17 éves koromig ment, és ez idő alatt a rengeteg értelmetlen tiltásával és lekezelő modorával elérte, hogy mára körülbelül teljesen megutáljam...tehet erről ő is ( persze én is ) de nem én küldtem őt nemegyszer a ku*rva anyjába-szó szerint!!!

szerintem mielőtt elveszítenéd a lányod teljesen, kicsit próbálj engedni az ő igényeinek is, mert nagyon meg fogod bánni később!! TAPASZTALAT!! enyém is ezt csinálja, nagyanyámnak sír, hogy bezzeg, ő mennyire szeret...csak épp le*szarom, mert egy undorító szem*ét volt velem anno! ( és még gyakran most is)

19L

2011. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jah, és hozzáteszem, hogy amikor nem akarta engedni h együtt aludjunk az több, mint 2 év járás után volt...ma is együtt vagyok ezzel a barátommal, 4,5 éve és 19 évesek vagyunk...ez szerintem elég ritka, legalább anyám is láthatja h kicsit sem volt igaza.

előző

2011. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!