Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány éves korig normális...

Hány éves korig normális hinni pl olyan dolgokban, mint pl Narnia, vagy a húsvéti nyuszi, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
15f

2012. ápr. 9. 17:00
 1/5 Klaudia3721 ***** válasza:

Semmi nincs korhoz kötve.ne kövesd mások szabályait a legcsodálatosabb dolog hinni valamiben.én 21 éves vagyok hiszek a mesékben tudom hogy léteznek angyalok.és mindig is fogok. ne veszitsd el a hited mégha mások nemis hisznek attól még létezhet bámi.és ha hiszel benne akkor létezik.

pl.szerintem a Narniának is van valóságalapja mint minen mesének és filmnek.nézd meg például a mitológiákat hiszem hogy igazak. :)

2012. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem 10évesen már illik tudni hogy a húsvéti nyuszi kamu, vagy hogy nem a Mikulás hozza az ajándékokat...
2012. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy nem a mikulás hozza az ajándékokat, de attól még létezhet.
2012. ápr. 9. 17:30
 4/5 Klaudia3721 ***** válasza:
Te azt honnan veszed????én tudom hogy létezik a mikulás attól hogy szegény öreg és fáradt még létezhet de egy nyugdijas osztogassa az ajándékokat most komoylan.elvan ö az északi sarkon a szarvasokkkal :D
2012. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ok, engem nem érdekel miben hiszel, nyugodtan tedd

én csak a kérdésre válaszoltam, hogy szerintem 10éves a normális kor amikor már illik tudni ezeket a dolgokat...


és igen, létezik lappföldi Mikulás, de nem úgy mint ahogy a mesékben. ha így nézzük akkor létezik...

Meg persze Szent Miklós is létezett... nah de ne éljünk már amerikai mesékben amiket olyan jólmenő franchizokká nőtték ki magukat hogy mindenhol átvették őket...

2012. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!