Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A boldogság miatt folyton...

A boldogság miatt folyton sírhatnékom van, ez normális?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

irigyellek

én a fájdalom miatt bőgök napok óta


amúgy a kérdésre válaszolva normális:) maradjon is meg

2012. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az igen! bár én sírnék "állandóan" a boldogságtól... irigyellek:)) ha épp most másznám meg a mount everestet, én is sírnék a boldogságtól, de te... te gondolom az élet apró örömeinek is "örülsz":) Sírd ki magad:D
2012. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális... én is sírtam néha mikor boldog voltam... jó pár évvel ezelőtt fordult elő utoljára... :/
2012. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

irigyellek

nem amúgy, elég instabil lehet az idegrendszered

2012. márc. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes? Nekem akkor volt ilyen mindenen elbőgtem magam. Szóval hormonváltozás is lehet.
2012. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

NORMALIS ! dolog, hogy sirjal az orom miatt ! ha meg egy kiskutya artatlan jatekat is nezed ...

normalis dolog, hogy sirjal is ! ( akki meg tudd sirni, bogje ki jol magat ! mert egeseges ! ...)


csak itten Hungaryban, altalaban megfasultak, hidegek lettek ( tissztelet a kiveteleknek ! ), hogy mar emberi NORMALIS kifejezeseket is anormalisnak neznek TEVESEN !

2012. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ez nemnormális,síess orvoshoz mig nem késő
2012. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem se normális.

Ha hirteken nagy öröm ér valakit, akkor normális lehet, hogy örömében elsírja magát. De hogy ez kis dolgoktól is előjöjjön, folyamatosan, az már biztosan nem a normális kategória.

2012. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!