Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Különleges vagy inkább könnyűv...

Különleges vagy inkább könnyűvérű lehet az a lány, akit már többször eljegyeztek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok.

Az exem alig 7 hónap után vett nekem a kisérőgyűrűt. 2 év után szakítottunk, mert részegen majdnem megvert. (megfenyegetett, hogy megszúr egy késsel, szóval féltem tőle azért hagytam el, nem azért mert nem szerettem.)

Az élettársam kevesebb mint 3 hónap után vett kísérő gyűrűt, rá 3 hónapra karika gyűrűket vettünk. (10 hónapja élünk együtt)

A 2 éves kapcsolatom előtt volt egy másik kapcsolatom, ami szintén 2 évig tartott. Az akkori barátom is el akart jegyezni, de nem volt rá pénze. Őt azért hagytam el, mert sokat hazudozott és valószínűleg meglopott.


Az ismerőseim lenéznek, vagyis inkább a nők. Nekem miért szégyen, ha már 3 férfi is el akart venni feleségül? (A mostani páromhoz szándékozok hozzámenni).


2012. ápr. 10. 17:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem. Egyszerűen nála ezt dobta a gép, hogy pont olyan férfiakkal hozta össze a sors, akikkel házasságra léphetett volna. Sok nőt pont az kísért, hogy egy férfi sem házasságpárti akikkel összejönnek. Ne foglalkozz velük, te gondolom tudod magadról, hogy nem vagy könnyűvérű, és ez a legfontosabb, az nem, hogy más mit gondol.
2012. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

Inkább különleges, mint könnyűvérű, mert a könnyűvérűeket max megdugják, de elvenni ki akarna egy cafkát?

Nem kellene szégyenkezned.


Az én kezemet négyen kérték már meg.

A 4.hez fogok feleségül menni.



28/n

2012. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk a leánykérésre nem kötelező igent mondani, úgyhogy valahol tényleg meggondolatlan vagy, hiszen nem csak arról van szó, hogy már 3an megkértek, hanem te már 3 férfihoz mentél volna feleségül...
2012. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
Valamiért mégis csak felmerül benned a könnyűvérűség...
2012. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A legelső barátom csak meg akart kérni. De örülök is, hogy nem tette meg.

A másodikhoz hozzámentem volna, ma is együtt lennénk, ha az a bizonyos incidens nem történik meg, hogy este 10kor részegen egy késsel a kezében kerget az utcán


Csak visszahallottam, hogy könnyűvérűnek gondolnak.

2012. ápr. 10. 17:51
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Tisztára mint egy szappanoperában.
2012. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Az ismerőseim lenéznek, vagyis inkább a nők. Nekem miért szégyen, ha már 3 férfi is el akart venni feleségül? (A mostani páromhoz szándékozok hozzámenni)"


Féltékenyek, ennyi.


Különben kellett lepontozni a 2. választ?

2012. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le.
2012. ápr. 10. 17:55
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem rád gondoltam, hanem a válaszolókra
2012. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Túl sokat gondolkozol magadon, mást ennyire nem érdekel a téma szerintem. :)

Max rosszindulatúan kommentálták az eseményeket egyesek, de hidd el, szinte mindenkiről pletykáltak már gonosz dolgot.

Ennyi tényből amúgy sem lehet eldönteni hogy különleges, vagy könnyűvérű vagy-e.

A lényeg, hogy inkább olyan dolgokon agyalj, amiknek eredménye is lesz:)

2012. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!