Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kelet-európai (ezáltal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kelet-európai (ezáltal a magyar) nők a szépségük mellett a pénzéhességükről, és könnyűvérűségükről is híresek?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyanról hallottam és tudok, hogy nyugat-európai férfiak például ide jönnek legénybúcsút tartani, hiszen az eurójukat beváltva sokkal jobban jönnek ki forintban, mintha otthon buliznának, így sokkal többet engedhetnek meg maguknak, ráadásul azt is tudják, hogy a magyar lányok majd kapnak a lehetőségen és a sok pénzen, és melléjük szegődnek arra az éjszakára, hogy egy hatalmas ingyen parti után hagyják, hogy a külföldiek kedvüket tölthessék rajtuk.


De hogy ne csak hallomásokat meséljek, benn vagyok egy táncegyüttesben, és elég sokszor jártunk már külföldön. Mikor hozzánk képest elmaradottabb régiókba jártunk (Románia, Szerbia, Bosznia) szintén megfigyelhető volt a fenti helyzet, mind lányügyileg, mind pénzügyileg. Hiszen az ottani alacsony árak, és a helyi pénzre beváltott eurónk után (amely során meglepően sok valutához jutottunk, és eléggé jól éltünk), és hát ott sem voltak restek a lányok, hiszen úgy gondolták, hogy "uhhh ezek fejlettebb országból jöttek, és tele vannak pénzzel". Csak úgy, mint ahogy a magyarok gondolják a külföldiekről. Ellenben mikor nyugatra utaztunk, és úgymond szűkölködnünk kellett, hiszen hiába váltunk eurót, jóval magasabbak az árak, ott máris nem akadtak annyira a lányok, hiszen messze nem engedhettünk meg annyit magunknak.


2011. dec. 15. 16:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

"Hiszen az ottani alacsony árak, és a helyi pénzre beváltott eurónk után"


Tökjó, nálunk már Euró van? És én erről lemaradtam? Mifene...

2011. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
első te nem tudsz olvasni...
2011. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
De tudok. Ezt is elolvastam újfent, eszerint az ottani pénzre beváltott eurónk... dehát nálunk nincs euró. Én Romániában forintot váltok be nem eurót. Kicsit macerás lenne előbb euróra váltani, meg nem is túl megérős.
2011. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Aki ügyes annak még van Eurója a 250 Forintos korszakból és abból él :)
2011. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
Ja értem. No, hát nem volt világos, hogy a kérdező ennyire takarékos :) Mi szegények meg a szar forintot váltogatjuk be mindenhol.
2011. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én is a szar forintot váltogattam be, csak jókor :) Most meg a jó eurót váltom...
2011. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

"Tökjó, nálunk már Euró van? És én erről lemaradtam? Mifene..."


Köszi, okostojás, a rohadt hasznos válaszod. Elmondom neked, hogy Romániában mi is forintot váltottunk, de ugyanezt nem tudod megtenni Boszniában, Szerbia déli részén, ahol voltunk és Bulgáriában.


3x ilyen hosszú lenne a kifejtés, ha mindent egyesével kellene kifejtenem a kötözködők miatt.



FIGYELEM!!! Boszniába, Szerbiába, és Bulgáriába menet a forintot euróra váltottuk, és azt helyi pénzre, kivéve Romániában, ahol a FORINTOT VÁLTOTTUK LEJRE!!!

2011. dec. 15. 16:51
 8/24 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 2 részre kell szednem a kérdést, ide kevesebb pénzügyi dolgot beleírni, mert úgy látszik nem tudtok elvonatkoztatni tőle, hogy a kérdés szempontjából ez baromi lényegtelen. Megkérdem még egyszer pénzügyek nélkül, a maradékot meg megkérdezem az üzlet témakörben, hadd csámcsogjatok rajt.
2011. dec. 15. 16:53
 9/24 anonim ***** válasza:
48%
De hát ha rosszkor váltasz rossz helyen akkor nem lesz pénzed csajozni...
2011. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
39%
A magyar pasik meg arról híresek, hogy se nem szépek, se nem gazdagok, de még csak nem is jólneveltek.
2011. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!