Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichopata vagy egyszerűen...

Pszichopata vagy egyszerűen csak agresszív és kisebbségi érzése van?

Figyelt kérdés

Egyik volt jó ismerősöm (18/f), akivel régebben sokat szórakoztam, elvoltunk, egyszer csak bekattant és letiltott mindenhonnan. Nem is beszélünk azóta.


Ha társaságban van - nagyon ritkán látni egyedül -, és meglát, rögtön elkezd kibeszélni. Ma is szállt fel villamosra, ott volt másik 3 társával, és rögtön elkezdett sugdosni, de az a tipikus szarkavaró arckifejezés, istenem... suttyó rohadt szánalmas g*ci. És hallani, hogy miről dumál, aztán röhögnek. De az a konkrét negatív pletykálás, és mindig ezt hallani tőle, k*rvára frusztráló. Amikor velem jött haza, csak ezt lehetett hallani... mindenkiről CSAK a negatív, elvont, beteges pletykálás. Rosszabb, mint egy sz*ros 80 éves öregasszony. És még be is vallotta régebben, hogy volt egy időszak, amíg nem beszélgettünk (nem ez volt az első ilyen), kibeszélt, de rendszerességgel, hetente többször is, hónapokon keresztül.


Ezt miért csinálja? Ennyire hiányzom neki, vagy csak egy pszichopata állat, aki ott kavarja a szart, ahol tudja?


És még ő magyaráz rólam olyanokat, hogy "ha kérdeznek, nem tudok válaszolni", amikor ő meg kimegy felelni a tanárnak, csak a földet nézi, egyszer nem pillant a tanár szemébe. Vagy talán 1x, aztán megint félrenéz. Urbánparaszt a gyerek, lehet, hogy ez is közrejátszik. Lényegében "átrakja" a saját baromságait és szánalmas dolgait a másikra, és úgy pletykálja szét mindenkinek. Hogy őt ne lehessen megsérteni, a "sérthetetlen". Ha pedig felhozzák neki, csak tagadja és néz, mint borjú az újkapura, hogy mivan.


Mi baja van és miért ilyen? Ennyire hiányzik a társaságom neki, vagy csak élvezi ezt?


Előre is köszi,

18/f



2012. ápr. 13. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak egy idióta.
2012. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, és hogy tudnék ez ellen tenni? Nem fogok odamenni hozzá, mint a kiskutya és nyalni a kezét. Ezt a békát is csak benyelni lehet, ahogy látom.
2012. ápr. 13. 14:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából az ilyen azért fárasztó, mert majd még nekem kell majd magyarázkodnom és bizonyítanom azt, a másiknak, ha beszélni fogok vele,hogy emberséges és normális vagyok. Rohadt egy dolog, az biztos, hogy ennyire rossz hírt terjeszt a másikról megállás nélkül, mint valami droid. Bár, lehet, hogy így vezeti le a napi feszkót, akkor még valamennyire megérthető is lenne...
2012. ápr. 13. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy irigyel téged valamiért. Egy régebbi barátnőm művelte velem ugyanezeket folyamatosan (még a "nem tudsz felelni a kérdésekre" dolog is stimmel), és egyszer bevallotta, hogy roppant mód irigy volt a külsőmre meg a sulis teljesítményemre.

Mindenesetre, ez tényleg a legszánalmasabb bosszúhadjárat, amit csak el lehet képzelni. Valójában magának árt ezzel a legtöbbet, hiszen ezek szerint folyamatosan negatív gondolatokkal veszi magát körbe. Ha akarod, kérdezz rá nála, hogy ez mégis mi akar lenni. Én legalábbis ezt tettem, megtartva a tisztes távolságot persze.


L

2012. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18 évesen nem túl sok intelligencia szorult belé : ) Simán szard le ..
2012. ápr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szívesen meghallgatnám az ő verzióját is.

Lehet, hogy szerinte meg te vagy a f*szcibáló, olyan dolgok miatt, amiket persze te magadtól nem írsz le.

2012. ápr. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkivel ezt csinálja, ismerem. Évekig hazakísértem, láttam és hallottam, hogy reagál és viselkedik közösségben. Mindenkiről van valami kib*szott k*rva negatív véleménye... csak kelti a feszültséget és konfliktusokat generál, aztán páholyból nézve röhög az embereken. Most is ezt csinálja. Nem érdekli, mennyire fáj vagy rossz az a másiknak, lényeg: ő nevethessen.


Vicces, hogy ennyire sok szánalmas kis senki dolgai vannak, amik miatt nullának érzi magát. Mert hogy emiatt (is) csinálja ezeket, az fix.

2012. ápr. 23. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!