Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Agresszív és gonosz lettem,...

Agresszív és gonosz lettem, vélemény? 14L

Figyelt kérdés

Mindent utálok, és unok, semmihez sincs kedvem. Fikázok mindent magamban mert olyan szánalmas vagyok hogy ettől jobb kedvem lesz de aztán ráeszmélek hogy mennyire szánalmas vagyok.

Az egyetlen barátnőmön kívül(akivel kb 2hetenként találkozok de vele minden OK) nincs senkim... Az osztályban mindenki le*szr engem, bővebben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

Amikor gyerekeket látok játszani akkor elszorul a szívem hogy milyen jó lenne újra játszani, felhőtlenül egymásnál lenni, nyíltnak lenni, nem szemétkedni és utálkozni... Ráadásul egy csomó fiúbanda itt bandázik majdnem a házunk előtt és ez is elszomorít hogy nekem nincs kivel bandáznom. Utálom az osztályomat... Semmi energiám újra elkezdeni az önmegújító, önbizalomnövelő, kapcsolatújító módszereimet mert egyszerűen gyűlölöm őket és nincs ekdvem energiát belefektetni ebbe. Nyáron annyi helyre megyek amennyire csak tudok, a gimnáziumot pedig úgy tervezem hogy 4 év felhőtlen vidámság mindenféle emberrel, karakterrel és korosztállyal abszolút népszerűség. Népszerű tudok lenni ha nagyon akarok, szóval ez nem akadály. Féltékeny vagyok az osztálytársaimra mert nézem hogy twitteren meg facebookon írják egymásnak hogy hú mindejárt tali stb de ugyanakkor lenézem őket és nagyon gonosz érzelmek fűznek hozzájuk... Úgy érzem ez a nyár és az elkövetkezendő 4 év kitörés lesz, Vénusz születése.

Forrongok, tervezgetek, aztán kitörök... Utálom ezt a társaságot és nem is tudom hogy fogom kibírni a majdnem egy hetes (utolsó) osztálykirándulást... Mindenkit marhára lenézek az osztályomban de bánt hogy nem jönnek oda hozzám és ezért cska mégjobban utálom őket..Olyan nyomorékok, de tényleg.. Gyerekesek, nyávogósok..


2012. márc. 15. 17:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Legszívesebben elköltöznék egy új városba, új suliba mennnék (mondjuk 3 hónap és ez meglesz) és teljesne új életet kezdenék ahol senki sem tud rólam semmit.

Unom a falut ahol lakom, unom az osztálytársaimat, a tanárokat, az ételeket, az összes zenét, filmet, könyvet, mindent...

2012. márc. 15. 17:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :)
2012. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez lényegtelen, amúgy Pest megye
2012. márc. 15. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed? Az, hogy vélemény? Ezen sok korodbeli átesik. Mi az oka hogy utálod őket? Amúgy valamilyen szinten én is ilyen voltam tizenévesen, szóval megértelek. Csak én nem problémáztam ezen.
2012. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez vagyok, de én 7.-es és 13 éves! :)

De ugyanúgy vidéki vagyok, ugyanúgy unok mindent, agresszív és bunkó vagyok. Senkivel sem vagyok jóban az osztályból, kivéve egy lányt, akivel jó barátnők vagyunk.

Unom a tanárokat, unom a hülyéket és nem bírok türelmes lenni.


De fel a fejjel! Neked nemsoká vége! Nekem pedig még jövőre is ugyanide kell járnom. :(

Bírd ki ezt a pár hónapot, utána minden teljesen megváltozik. Nagyobb testvérem is nemrég ment gimibe és most már mindenkivel jóban van, pedig eddig egyetlen barátja sem volt. Most lehetőséged lesz új életet kezdeni! :)

Főleg mert általánosba nem válogatják a gyereket: minden hülyének oda kell mennie. Ám de egy jó gimibe azért csak az értelmesebbeket veszik fel. Alig várom már, hogy én is elmenjek innen! Egy jó kisvárosi gimibe, ahol aztán mindent újrakezdhetek :)


13/L

2012. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!