Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van értelme olyan emberért...

Van értelme olyan emberért harcolni, aki valaha a barátod volt, de most teljesen eltaszít?

Figyelt kérdés

Csak 2 éve ismerem, de egy ideje hihetetlenül közel álltunk egymáshoz. Most eltávolodtunk, megtudtam, hogy velem is volt problémája, de azon próbálok változtatni. Szeretnék újra közeledni, de folyton eltaszít. Tudom, hogy nagy lelki problémái vannak, de azokat sosem szerette megosztani, így most sem. Egyszerűen nem értékeli, hogy én ott vagyok neki, mostanában elég bunkó is, de szerintem ő nem ilyen. Kezdem feladni :(

Szerintetek mit tegyek, harcoljak érte továbbra is? Akkor is ha nem tudom eldönteni, ő akar-e még a barátom lenni?


2012. ápr. 14. 23:22
 1/5 anonim válasza:
Az alapján amit írtál el akar kergetni=nem akar a barátod lenni. "Mostanában elég bunkó is, de szerintem ő nem ilyen" ez nálam pont azt jelentené, hogy azért bunkó, hogy mégjobban elküldjön. De ez csak magánvélemény.
2012. ápr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Haggyad, ne is foglalkozz vele. Én próbáltam már így egy barátságot helyrehozni, de csak egyre rosszabb lett. Ha akarsz rólaa beszélni akkor írj privátot. :)
2012. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Doruss ***** válasza:
Szerintem nincs. A barátság csak akkor működik, ha az mindkét félnek jó, mindkét fél akarja. Ha ő már nem akarja, sajnálom, de semmi értelme üldözni.
2012. ápr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van, hogy én is el akarom lökni magamtól az embereket, de mégis vannak igaz(!) barátaim. Ők tudják, hogy rosszul vagyok, és hagynak időt... De nem heteket! Vagy te nem vagy igaz barátja, vagy ő nem tud értékelni...
2012. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nincs
2016. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!