Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme harcolni érte, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme harcolni érte, ha úgy érzem, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, néhányszor már keresztezték az útjaink egymást, de valami oknál fogva, egyikünk mindig meghátrált. Az utolsó alkalommal, újból egymásra találtunk, hatalmasakat beszélgettünk, jól éreztük magunk (mint általában), de nem volt köztünk semmi,mert mindketten egy rossz párkapcsolatban vagyunk. Megbeszéltük, h szakitunk a párjainkkal, s együtt új életet kezdünk. Neki nagy tervei voltak velem: házasság, gyerek, de az utolsó pillanatban visszalépett, mondván nem szereti a csaját, de nem akar vele kicseszni az ünnepek előtt. Később bocsánatot kért, amiért megbántott, és azt mondta,h van még esély a kapcsolatunkra, csak most rossz volt az időzités. Mit tegyek? Irjak neki üzenetet? Adjam a tudtára, h nagyon megkedveltem, sőt beleszerettem, vagy csendben vonuljak vissza,és nézzem végig, hogy veszi el azt a nőt annak ellenére,h nem jönnek ki egymással?! Ti mit tennétek?
2011. dec. 12. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom, talán tényleg az ünnepek utánra kellene hagyni. Te szakítottál már a pároddal? Szerintem várd meg amíg Ő szakít a párjával. De szerintem elmondhatod, neki, hogy beleszerettél, és nem szeretnéd, hogy mással legyen. Ha Ő is így érez, szerintem megérti.
2011. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van lehetőséged, hogy végre együtt légy az igazival. Mindenképp harcolj érte, ne szalaszd el.
2011. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Függetlenül ettől a fiútól, szakitani fogok a párommal, csak nem akarok egyedül maradni az ünnepekre. Szall az új év a necces, mert már befizettünk egy utazást, igy azt várom,h elmúljon...de irtó nehéz jópofizni. Mindig ez a másik srác jár a fejemben. Ő olyan, mint amilyet kislánykoromban megálmodtam magamnak. :)
2011. dec. 12. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elhatározod, h szakítasz a pároddal, akkor azonnal meg kell tenni, semmi értelme húzni. Őt átvered, te sem érzed jól magad, és az idődet is vesztegeted.
2011. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!