Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan mintha régebb óta...

Olyan mintha régebb óta élnék. Ugye nem vagyok egyedül ezzel a gondolattal?

Figyelt kérdés

Ti is érzitek úgy néha mintha idősebbek lennétek a valós korotoknál? Vagy úgy mintha már régesrég élnétek. Néha olyan mintha már a megélt dolgaimmal találkoznék újra.. Érdekes érzés.


Nemrég 180fokos fordulatot vett az életem, ami eddig voltam azt hátrahagytam, és új életet kezdtem. Lehet emiatt érzem így?


24/L


2012. ápr. 15. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontosan így vagyok én is. Meg olyan szokott még lenni, hogy megismerek valakit, és olyan mintha már régóta ismerném, és később csodálkoznak az emberek, mikor már jobban megismerik az illetőt, hogy pont olyan amilyennek én az első perctől kezdve megmondtam.

17l

2012. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
honnan tudod mijen régebb óta" élni ha nem éltél annyi ideig még.értelmes kérdés. és honnan tudod milyen lehet a mostani korodnál idősebbnek lenni. jaj....
2012. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!