Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy a pszihológus nincs jó hatással a páciensre?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam ilyen szakembernél.Nagy ritkán elmegyek de lehet most már nem fogok ugyanis nem azt a hatást váltja ki belőlem amit szeretnék.Pl.utóbbi időben nőtt az önbizalmam és a fellépésem is javult a környezetem szerint de amikor elmegyek a pszihológushoz mindig visszaesek.Elmesélem neki milyen nehéz gyermekkorom volt és az befolyásolja a véleményét rólam pedig nem az vagyok mint aki 15 éve.Megerősíti bennem,hogy nincs önbizalmam és határozatlan vagyok és kevés esélyem van a javulásra.Ebből következik az,hogy valóban csökken az egóm egy ilyen tali után.
2012. ápr. 18. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress másikat, ez lehet hogy egy barom! Sajna előfordul hogy idióták is mehetnek a pályára :( Aztán sokan miért nem mernek hozzájuk fordulni, nem is értem...
2012. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eleve, milyen alapon ítélkezik egy pszichológus, hogy mondhatja meg, hogy milyen vagy?

Én 2,5 hónapja járok, de őszintén szólva az enyém sose mond semmit. Csak kérdez. Pedig eleinte én nyomtam neki az öndiagnózist, nagyon ki akartam belőle húzni, hogy mit gondol, miért vagyok olyan, amilyen, de nem mondott semmit. Persze nekem is van, hogy egy ülés nem megkönnyebbülés, sőt inkább leterhel és azt is mondta, hogy számítsak rá, hogy lesz olyan is, amikor kimondottan rossz érzésekkel fogok távozni.

2012. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!