Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet tenni az ellen, ha...

Mit lehet tenni az ellen, ha félek a sötétben?

Figyelt kérdés
Én nagyon félek a sötétben. Lehet ez ellen tenni valamit? Vagy esetleg növelni a lelki erőmet ilyen téren?
2009. jún. 20. 17:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
énis félek és fogalmam sincs
2009. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
hát egy egészséges félelem mindenkiben benne van a sötéttől, de azt tanácsolom hogy éjjel ne húzd be a függönyt és akkor egy kis utcai fény beszűrődik, amugy csak ugy lehet legyőzni a félelmet ha magadban tisztázod a dolgot és helyrerakod hogy na mostantol nem félek. sok sikert nem lesz könnyű
2009. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyébként már rá megcsináltam,de sajnos visszaestem!:-s Egy ideig olyan bátorságot gyűjtöttem össze, hogy éjszaka villany nélkül, egyedül szárítgattam a hajam zuhi után, és nem féltem, sőt élveztem a sötétet, sőt egyszer majdnem éjszaka kimentem a temetőre egy barátnőmmel, csak ő félt, ezért nem mentünk. Aztán megnéztem egy brutális, nemrég történt igaz felvételt, és minden bátorságom elszállt, pedig nappal volt. Azt a videót senkinek nem kívánom!!!
2009. jún. 20. 18:07
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon félek már kiskorom óta:S Volt olyan, amikor nem féltem, de szerintem ez összefügg a lelkiállapotoddal. Valahogy olyankor, mikor sokat stresszelek, jobban félek.:S Veled nem szokott olyan lenni, hogy mikor félsz és nem tudsz elaludni, már hangokat is beképzelsz? És aztán gondolkodom, hogy valóban vannak-e egyre erősödő kaparó hangok meg sírások a szobámban..
2009. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De igen, előfordult már, sőt olyan is, hogy takaróstól kirohantam a szobámból éjszaka!^^ De az utóbbi időben ha félni kezdek, azzal csitítgatom magam, hogy "úgyis bátor vagyok", vagy hogy "mit számít, mi bajom eshetne?". Van, amikor elhiszem magamnak, van, amikor nem... :-s
2009. jún. 20. 18:26
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

én imádom, ha pl egy horrorfilm után alig merek kimenni pisilni és a torkomban dobog a szívem és azt hiszem, hogy nem tudom kinyitni az ajtót, aztán kiszaladok és bebújok a takaró alá, imádom:D

viszont ha már túl sok, akkor csak eszembe idézem, h ez nem történt meg, vagy ha 'megtörtént sztori alapján' h ez itt nem történhet meg, tök messze volt, másik földrészen, vagy h én nem vagyok 30as vörös nő..:D

nem tudom, te mit csinálhatnál..:( én alapból nem félek igazán..

2009. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
elárulod mi volt az a videó ami visszarántott ebbe? mi a címe vagy meg tudod mutatni? köszi
2009. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Neeeem....!!!! Egyáltalán nem félelmetes, csak maga a történet... Vagy húsz fiatal agyonver egy osztálytársukat, mert AIDS-es, és a végén csupa vér... brrr....:-s Még rágondolni sem jó. Nappal volt és többen voltunk, de én totál besz@rtam!!!!
2009. jún. 20. 23:27
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is félek a sotétben. Ezért mindig ugy hagyom a tv-t. Ugy kicsit jobb...aztán minden reggel anyám rikácsolására ébredek, hogy már megint ugy hagytad a tv-t :D

:(

2009. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes... hány éves vagy? Amúgy lehet kapni tescoban ilyen kis mini "lámpát", alig nagyobb mint maga a konnektor. Nekem is volt mert régen nem tudtam aludni a nagyon sötétben.

(A videóhoz annyit, hogy gondolj bele te mit csináltál volna a csapat helyébe?)

2009. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!