Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Barátnő az ilyen, és tehet...

Barátnő az ilyen, és tehet egyáltalán tenni valamit ebben az ügyben?

Figyelt kérdés
Általában sosem szól hozzám, mindig nekem kell beszélni valamiről, amibe kb. 2-3 szót szól, de egy másik csajjal aki rá van akaszkodva, vele folyton tud beszélgetni.. Egyik nap felkeltem korábban, hogy vele jöjjek busszal, másnap pedig nem mentem vele pedig csak 3 percet se kellett volna rám várnia (buszvégen találkoztunk volna) ha kérdezek valamit tőle, akkor rögtön rávágja, hogy hülye vagyok hogy ezt nem tudom, végül mikor eszek, akkor azt mondja hogy hát alig eszel, tiszta sovány vagy és ilyesmik..(167 cm vagyok és 49 kg, és 15 éves lány..:) Köszi a válaszokat!
2011. okt. 18. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem barátnő az ilyen. Szerintem azt akarja, hogy ne barátkozz vele, ezért viselkedik így.


A lányom 14 éves, 168 cm, 48 kg, kb. ugyanazok a paraméterek mint a tiéd és nagyon is csinos. Nem sovány, pont jó. Ne foglalkozz azzal hogy ki mit mond. Van egy olyan gyanúm, hogy a "barátnőd" 5-10 kg-al súlyosabb nálad.... Na, hát ezért soványoz le!

2011. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igen tényleg súlyosabb nálam, de ha már sokáig nem beszélek vele akkor hirtelen hozzám fordul. :\
2011. okt. 18. 15:33
 3/4 Mitmivan? ***** válasza:
74%
Hagyd őt szerintem, lehet, hogy valamiért nem vagy neki szimpi, csak nincs annyi gerince, hogy megmondja mi a baja veled.
2011. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mitmivan? ***** válasza:
48%
Ja és: Ha ló nincs szamár is jó alapon nem lehet egy barátságot felépíteni.
2011. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!