Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi olyan nevetséges azon ha...

Mi olyan nevetséges azon ha valaki forever alone?

Figyelt kérdés
Interneteztem és az "emberek" nevetnek azokon akik egyedül vannak. De miért? Nem mindenki szépnek születik. Miért olyan vicces ez? Írnak olyanokat hogy forever alone level 1000. Nem ők tehetnek róla csak lehet hogy ebben az elfajzott társadalomban szinte csak a genyóknak/szemeteknek/ku****nak(bocs a kifejezésért) van barátuk/barátnőjük. Én nekem általános óta nem volt barátnőm, barátom sem nagyon csak haverom. Most járom ki a középsulit.

2012. ápr. 20. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem lehet mindenki szép. ebbe törődj bele. lehet rajta javítani de született szép nem lesz a rondákból.
2012. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem nem vicces, mert én is az vagyok 21L
2012. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

első vagyok.

én is az vagyok, de rám a lányok is azt mondják hogy helyes vagyok mégsincs barátnőm egyszerűen csak nincs szükségem rá mostanában.

nem tudom milyen lehet azoknak akik csúnyácskák és visszautasítják őket, ezért nem tudom beleélni magam a helyzetükbe. Hogy miért nevetséges? nem tudom kik nevetnek rajta, én sose szoktam!



17/F

2012. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Évek múlásával én is az lettem, nem megy a barátkozás meg a kezdeményezés az emberek felé.

21/F

2012. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem se vicces, sajnos ez így van. én is ocsmány vagyok
2012. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem vicces, ugyanakkor én is az vagyok...

nem vagyok ronda - és ez nem egoizmus -

megvan az oka h miért vagyok az.

2012. ápr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja és 19F
2012. ápr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért nevetnek rajta, mert ők igazából nem tudják felfogni, hogy milyen is az. Nekem sincs sok ismerősöm, még kevesebb olyan akit barátomnak nevezhetek. De engem sose érdekelt az, hogy mások mit gondolnak rólam vagy, hogy sok ismerősöm legyen, még kevésbé az amikor ilyenekkel példálóznak és rám "mutogatnak". Minden ember olyan amilyenné válni akar. Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy ha most te "forever alone" vagy akkor ilyen is akartál lenni. Mert azt nem igazán befolyásolhatod, hogy az emberek kedvelnek-e vagy sem. Azt akarom ezzel mondani, hogy vagy szánalmasan sírdogálsz a sarokban arról, hogy min/kin röhögnek mások, vagy szarsz a fejükre és éled az életed. Senki élete sem ér többet azzal, ha van 3000 ismerőse facebook-on, vagy épp kevesebbet mert nincs is fent azon az idióta oldalon.
2012. ápr. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem szabad azzal foglalkozni, hogy mit mondanak az emberek. Az a fontos, hogy te hogyan viszonyulsz magadhoz, meg a világhoz.


A csúnyaság sem kifogás amúgy, hiszen mennyi "ronda" embernek van barátnője.


Én is a forever alone kategóriába tartozok...asszem...Nem vagyok képes összehozni egy épkézláb kapcsolatot. Sem baráti sem párkapcsolati szinten. Próbálkozások is most már csak néha vannak, mert tudom hogy úgy se fog összejönni, az előzőkből kiindulva :/

Pedig azt mondják nem vagyok ronda....hogy "jó csaj vagyok"...mégis egyedül vagyok. Ha elmegyek egy szórakozóhelyre folyamatosan tapadnak rám a pasik, de mit kezdjek velük, ők csak "szórakozni" szeretnének. Nagyon nagyon magányos vagyok


De nem szabad elkeseredni, fejleszd magad, tanulj, sportolj, aztán majd csak lesz valami....hidd el eljön majd a te időd is :)

2012. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is általában megkapom azt, hogy eljön, majd a te időd is, na de mikor? Lehet, hogy el se jön nem lehet ezt tudni.
2012. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!