Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érezted már úgy, hogy legszíve...

Érezted már úgy, hogy legszívesebben kockáztatnál, de mikor józanul mérlegelted, rájöttél, hogy túl nagy dolog amit kockáztatsz, de egyben nevetséges is?

Figyelt kérdés
csak arról van szó,hogy félek belevágni valamibe,mert úgy érzem,meghaladja a képességeimet,de közben minden sejtem azt akarja hogy csináljam,viszont az egész nem csak rajtam múlik. nem bízom a saját tehetségemben,mert kiestem a rutinból. Ha belekezdek és visszautasítanak,úgy érzem összetörök és soha többet nem próbálkoznék.És mindezt olyan emberek közt akiket ismerek,és barátaim.
2010. ápr. 4. 12:19
 1/9 anonim válasza:

Minden rajtad múlik . Ha úgy érzed hogy csinálni szeretnéd és képes lennél rá akkor csináld ! Ne félj :) .

Vagy csináld vagy ne! De semmiképpen se próbáld .

2010. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak attól tartok,hogy nem felelek meg az elvárásoknak és pofára esem...
2010. ápr. 4. 12:57
 3/9 anonim válasza:

Mindenki a nulláról indul . Minél előbb elkezded annál gyorsabban tudsz feljutni a "csúcsra" .

Amúgy mit szeretnél elkezdeni?

2010. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
folytatni amit abbahagytam mikor elköltöztem. zene.
2010. ápr. 4. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Deee!!Vágj bele!:Đ hajrá!:D A zene fontos..a tehetséges emberek kellenek a világnak,mertha tehetséges emberek nem lennének,akkor melankólikus hangulat lenne,és az olyan uncsi és szomorúúú..nélkületek,zenészek nélkül a világ UNALMAS LENNE!!!Hozz színt a magad és mások életébe:D
2010. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És egyszer énekeld el azt is,hogy "Imádok élni":D (előző)
2010. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vágj bele! majd belejössz megint:) a barátaid meg megértik, hogy idő kell míg belerázódsz. de biztos vagyok benne hogy hamar belejössz. a zenét lehetetlen elfelejteni:) ha más nem, akkor meg ráérzel. :) nem lesz gáz. :)
2010. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a helyzet az hogy keresnek énekest,és nem hinném hogy egy tapasztalatlan fruska kell oda.képzelhetitek,elég ütős zene. nem tudom jelentkezzek e,korábban csak karaokeversenyeken nyertem,szinházban ballagáson énekeltem,de minden vágyam egy ilyen csapat lenne... de fosok mint a viz hogy beégek.

köszi a biztatást

2010. ápr. 4. 20:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor volt ilyen es mindig bele vagtam. Mindig sikerult is. De a kitartasodtol fugg ez. Ha nem vagy kitarto tipus, lehet, hogy nem fog jol vegzodni. Attol is fugg, hogy mirol van eppen szo es mennyit kockaztatsz. Regebben jobban mertem kockazatot vallalni, ma mar nem annyira. Ez egyebkent jellemzo a legtobb emberre. Minel fiatalabb, annal tobbet mer bevallalni. Ki kell probalni, hatha sikerul, mert ha nem adod meg ra az eselyt, nem fogod soha megtudni, hogy sikerult volna-e. De ha meg van a kitartas benned, minden sikerulhet.
2010. ápr. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!