Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi olyan nevetséges azon ha...

Mi olyan nevetséges azon ha valaki forever alone?

Figyelt kérdés
Interneteztem és az "emberek" nevetnek azokon akik egyedül vannak. De miért? Nem mindenki szépnek születik. Miért olyan vicces ez? Írnak olyanokat hogy forever alone level 1000. Nem ők tehetnek róla csak lehet hogy ebben az elfajzott társadalomban szinte csak a genyóknak/szemeteknek/ku****nak(bocs a kifejezésért) van barátuk/barátnőjük. Én nekem általános óta nem volt barátnőm, barátom sem nagyon csak haverom. Most járom ki a középsulit.

2012. ápr. 20. 19:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A lehetőség mindig ott van...csak észre kell venni. Ez nem közhely, ez így van. Egyébként nagyon érdekes. Láttad az igenember című filmet ugye? Na ha lehetőség adódik, mondj igent. Persze ésszel, de hidd el, hogy érdekes dolgok fognak történni :) Lehet, hogy pont azon a koncerten fogsz találkozni leendő barátnőddel, amire eredetileg nem akartál elmenni, de kivételesen igent mondtál.

Próbáld ki!!! :)

2012. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!