Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önértékelési problémákkal...

Önértékelési problémákkal hova fordulhatnék segítségért?

Figyelt kérdés

Folyamatosan csak "szenvedek" a pasik miatt, mindig úgy éltem, hogy pasi nélkül nem lehetek boldog soha. Mivel senki nem értékelt enged soha, ezért magamat sem becsülöm. :(

22/L


2012. ápr. 22. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul fogalmaztál. Mivel nem értékelem magam eléggé, mások sem becsülnek. Talán így helyesebb.
2012. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb, ha saját magadhoz fordulsz. Azt a szeretetet, kényeztetést, amit eddig a pasiknak adtál, mostantól add magadnak. Aztán mikor már kifelé is látszik, hogy elfogadod és szereted magadat, pillanatok alatt megjelenik a pasi is. Ráadásul még olyan fiatal vagy, hogy lehet, saját magaddal, saját igényeiddel sem vagy még tisztában. Amíg pedig magad sem tudod, mit vársz, hogyan kaphatnád meg bárkitől?
2012. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"mindig úgy éltem, hogy pasi nélkül nem lehetek boldog soha"


Társfüggőség, tök nyilvánvaló. Egy pszichológus jól jönne szerintem.

2012. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanez vagyok. nekem mindig volt barátom 15 éves korom óta. pont ezért. most szakítottam velem a legutóbbi. elkezdtem mesterkurzusokat nézni, pozitív könyveket, idézeteket olvasni. valami csak segít. egyébként szerintem nem kell rögtön pszichológushoz rohanni, mutasd meg magadnak, hogy elég erős vagy, és magad is eltudod rendezni az érzéseidet.
2012. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!