Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon önértékelési problémákka...

Vajon önértékelési problémákkal küzdök?

Figyelt kérdés
Általánosban a "legjobb"(mostanra kiderült hogy mégse....)barátnőm volt a legszebb.Mindenki őt dicsérte én pedig voltam a ronda mellékborda. Azthittem hogy megváltozik minden a gimibe.De rosszabb lett. Megint kifogtam az osztály legszebb lányát barátnőnek,és megint ugyanaz.Mindig kapom a visszajelzéseket hogy milyen ronda vagyok stb.Viszont anyu szerint súlyos önértékelési problémáim vannak.De nem akar elvinni orvoshoz.Mostanában nagyon nagyon sokat sírok.Ma is beértem a suliba picit késtem és aztmondták nincs elnézve.És nagyon nagyon lelettem szúrva,aznap még 2×sírtam el magam(pedig sose szoktam suliba sírni) Úgyérzem mindenki szebb nálam.Hihetetlen rossz érzés.Úgyérzem lassan belefáradok.Nem tudom mit tegyek
2011. jan. 18. 21:00
 1/9 A kérdező kommentje:
tiszta érzékeny vagyok
2011. jan. 18. 21:05
 2/9 böiler ***** válasza:

Azt bírom, hogy miközben ezeket írod, biztos, hogy @>&#@ szép vagy, csak ti lányok, illetve az amúgy is szép emberek mindig sajnáltatjátok magatokat. :D Bezony. (Ezt abból gondolom, hogy azért a legszebb nem szokott "csúnyákkal" barátkozni.) Amúgy meg sz_rd le.


17/F

2011. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem nincs neked semmi bajod csa bizonytalan vagy magadba.volt nekemis egy ien idöszakom amkior fojton csa a másodhegedüs szerepét játszotam de beleuntam.azóta én vagyok az osztályban a leg menöbb.
2011. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de előzőhöz: mégis hogy érted el mindezt?

Csak mert én is hasonlóan vagyok...

De amúgy tényleg nem lehetsz nagyon ronda, ha a legszebb lány a legjobb barátnőd. :) Amúgy fiúktól kapod a negatív visszajelzéseket? Ha lányoktól, akkor simán lehet, hogy irigykednek... :)

2011. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tudod néha van olyan hogy az emberek rossz környezetben kell élnie!amugy nyugodj meg mert lehet a helyzet sokkal rosszab is.ha mások olyan tahók hogy lerondázzanak akkor nem te hanem azok a parasztoknak vannak problémáik amit másokon vdzetnek le!

nézz a tükörbe!ha magadat lágod benne és terszel is magadnak akkor semmi gond!és szarj mások véleményére mert nem õértük élsz hanem magadért!

fel a fejjel!nem vagy egyedül!légy erõs és magabiztos!a Te idõd is elfog egyxer jönni!

Kitartás!

2011. jan. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az anyukájának mindenki szép. De az érdekes, hogy következetesen a mindenkori legszebb lányt fogod ki barátnőnek.
2011. jan. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy érdekes? Fejtsd ki légyszi.
2011. jan. 21. 07:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy tudat alatt külső szerint választasz barátot.
2011. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen tudom,nem tehetek róla.Ez mindig is így volt.
2011. jan. 21. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!