Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez most akkor önbizalom hiány...

Ez most akkor önbizalom hiány vagy nem?

Figyelt kérdés
Néha annyira undorodom magamtól, hogy inkább öngyilkos lennék, máskor meg dagad a májam az elégedettségtől amikor a tükörbe nézek.

2012. ápr. 22. 20:59
 1/4 A kérdező kommentje:
22/f
2012. ápr. 22. 21:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Igencsak annak tunik. Az emberek azt hiszik, hogy az onbizalomhianyos az mindig

szerencsetlen luzer, aki alig mer megszolalni, fel mindentol, csunyanak tartja magat stb stb.

De az is az, aki nagykepu es felvag dolgokkal, fennhordja az orrat, azt bizonygatja ,hogy o mennyire jobb, masabb mint a tobbiek, jo hangosan beszel csakhogy

mindenki eszrevegye stb stb...ez mind onbizalomhiany, csak a dolog 2 veglete.

A kozep lenne a jo. Hogy tudjam magamban, hogy jo vagyok, es ne bizonygassam ezt senkik elott se. Ne a masik ember velemenyere tamaszkodjam. Persze ez nem annyira egyszeru.

Mint ahogy nalad is, sokan a merleg egyik oldalarol a masikra billennek. Egyszer kis luzernek erzik magukat, utanna meg nagykepunek.

DE szerintem, ha valaki csiszol az onbizalman, akkor ez majd lassan beall kozepre.

2012. ápr. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet önbizalom hiány, de lehet indulatosság is.

A két véglet amikor jól érzed magad minden rendben van akkor, de ha valami gond van lehet hogy a külsődet hibáztatod valamiért. Persze ez csak egy tipp!

2012. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán tűnhet fenemód magabiztosnak kívülről egy önbizaomhiáyos ember. Szerintem úgy igazából az önbizalom azt jelenti, hogy képes vagyok döntéseket hozni, és a döntéseimben biztos vagyok, nem bánom meg őket és vállalom a felelősséget értük. Vizsgáld meg a kérdést innen. Általában bízol a döntéseidben?
2012. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!