Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak az nem bízik másokban,...

Csak az nem bízik másokban, aki saját magában sem bízik?

Figyelt kérdés

Mindenki olyan bizalmatlan az emberekkel,nem mernek melegszívűek,kedvesek lenni,mert attól félnek,hogy majd kihasználják,hátba támadják őket.Csak akkor érzik magukat biztonságban,ha bezárkóznak vagy bunkóznak másokkal.


Ezzel ellentétben én mindenkivel kedves vagyok és segítek bárkinek,akinek tudok.Soha nem féltem tőle,hogy kihasználnak,mivel gyorsan kiszűröm,hogy ki nem érdemli meg a kedvességem.Sohasem használtak még ki.Nem félek az emberektől,mert tudom,hogy nagyon erős vagyok,és nem tudnának nekem ártani.


20/L



2012. ápr. 26. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt hívják naivnak.
2012. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy tudj mérlegelni, kiben bízol meg, és mennyire.


Az, ha vakon megbízol az emberekben, pontosan annyira butaság, mintha mindenkivel bizalmatlan lennél.

2012. ápr. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!