Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megfelelési kényszer? Mi van...

Megfelelési kényszer? Mi van akkor ha saját elvárásaimnak nem tudok megfelelni?

Figyelt kérdés

ÉS emiatt sosem tudok A-ból B-e jutni ..egyszerűen nem haladok a terveimmel. PEdig semmi világmeváltás ,csak nyelvvizsga, meg olyan munka amivel tényleg eltartom magam ..és ok ..egy nagy álom ..aminek megvalósításához tehetségem van de a mértéke sose derült ki ,mert A pontban vagyok .Folyton. Lassan belehülyülök ebbe tényleg..


Megoldás?


2012. ápr. 13. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.Nekem is ugyanez van azon kívül,hogy el kell tartanom magam.Nekem is vannak álmaim,de még nem sikerült kibillennem annyira a holtpontból,hogy nekikezdjek a megvalósításnak...a megoldás engem is érdekel.
2012. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem megfelelő motiváció kell. ha rá tudod venni magad hogy megcsináld, hogy úgy kelj fel, hogy tudd, értelme van, akkor könnyebb. de sajnos manapság sem valamirevaló munkát, sem értelmes társaságot nem lehet találni, szóval nem csoda hogy a fiatalok nagy része motiválatlan/depressziós.


társaságba jártok? barátaitok vannak?

2012. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!