Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eddig mindenki ugy ismert, h...

Eddig mindenki ugy ismert, h picit sötétebb a silusom. Nem vagyok rocker vagy emo csak szeretem a sötét ruhákat, még a hajam is fekete de változtatni akarok. De hogy?

Figyelt kérdés

Félek, h az emberek majd, hogy néznének rám:S Eddig fekete volt a hajam és mindenki azt moindta, h jól ál, de én vörös szeretnék lenni, kicsit félek, majd, hogy hogy fog álni:P meg szeretnék világosabb, csillagos, cuki:P ruhákba járkálni, de félek, hogy mit szolnak majd az emberek. ANNYIRA NEM ÉÁRDEKEL MONDJUK A VÉLEMÉNYÜK.

ti, hogy változnátok meg a helyembe még?


2009. jún. 22. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
kezdetnek egy két világosabb ruha, aztán a cukibbak is és végül csak világosak. nem tudom hány éves vagy, de a hajadat sztem ne festesd be, ... esetleg barnára, az még nem kezdi ki annyira a hajad! Vagy most itt a nyári szünet, szünet utánra mindenki megváltozik :))
2009. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom fiatal vagy még :) Nehogy már a "drága fiatalságodat" arra pazarold, hogy másoknak akarsz megfelelni! Ez a Te életed, és csakis egyszer élheted át minden egyes pillanatát. Akkor már élvezd is! :)

Ha vannak igaz barátaid, akkor nekik a "változás" után is tetszeni fogsz. Aki viszont elfordul tőled, vagy csesztet, az nem is igazi barátod. Őket elveszíted, de ez jobb is így, hiszen miért barátkoznál olyanokkal, akik nem fogadnak el?

Szerintem minnél hamarabb jelentkezz be fodrászhoz (vagy vedd meg a hajfestéket), és akkor már nincs visszaút az új frizurától :) Egyébként én javasolnám a fodrászt, mert a fekete hajból nehéz világosabbat varázsolni- persze nem lehetetlen :)

Az öltözködési stílusodat pedig úgy tudod a legkíméletesebben (szóval nem egyik napról a másikra) megváltoztatni, hogy eleinte a fekete cuccaidat színes kiegészítőkkel dobod fel: vegyél fel szép színes ékszereket, majd pl. fekete nadrághoz vegyél fel egy világosabb (vagy csillogós, csillagos) felsőt :) Hidd el, csak elkezdeni nehéz :) Aztán egyre több színes, világos cucc sorakozik majd a szekrényedben!

Ja, és viselj nyugodtan lányos ruhadarabokat, mert hidd el, hogy te is találsz magadnapk pl. olyan szoknyát, ami jól áll! Annyi fajta van, hogy csak rá kell szánni az időt a keresgélésre.

Ja, a körmödet semmiképpen ne rágd! Azzal is színesítheted a ruhatáradat, hogy veszel egy pár szép színű körömlakkot, és azzal festegetsz :)

Ha már sminkeled magad, akkor felejtsd el a feketével körbe kihúzott szemet, próbálj ki inkább egy világos szemhéjpúdert barna szemcerkával.

Esetleg egy szép barackszínű, vagy rózsaszín szájfényt!


Fiatal korban nagyon sokat ad az ember a többiek véleményére, de saját példám alapján mondom neked, jobb ha megpróbálod kialakítani a saját ízlésedet, és aki ezt elfogadja az a barátod lesz, aki nem fogadja el, az meg keressen mást, akivel barátkozhat :)

De szerintem a többieknek is bejön majd az új stílusod :)

2009. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
huuh, nagyon szépen köszönöm a válaszokat:) megprobálok igy tenni:)
2009. jún. 23. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Itt a nyár,kezdj el változni,hívd el a barátnődet vásárolni,próbálj fel 1-2színes,világos rucit,és ha jól áll,tetszik vedd meg:) És hord sokszor,a sötétet fokozatosan szorítsd háttérbe,majd hanyagold el,1-2x még felvehetsz 1-1sötétebb nacit,vagy felsőt,de figyelj,hogy összhatásban ne legyél sötét.Ha megkérdezik,hogy mi ez a hirtelen változás mondd azt,hogy szeretnék új dolgokat kipróbálni,és amúgy is itt a nyár,süt a nap 1000-el,nem akarok megsülni a feketében:)

Szerintem ne azzal foglalkozz,hogy ki mit fog szólni,hanem a változással.Aki szeret,az nem a külsőd miatt szeret,aki meg nem szeret az így járt:)Nyugodtan változz meg,ha eleinte furcsa is lesz barátaid,környezeted számára a változás majd megszokják.

De a lényeg,hogy Te jól érezd magad,úgy ahogy vagy,ha ehhez kellenek a színes ruhák,hát hajrá válts át színesbe:)Meglátod,nem lesz olyan húzós.

Én pl. elég sportosan öltözködtem eddig,bő gatya+póló...De megelégeltem,most már egyre több nőies felsőm van,sőt tavasszal 2x is szoknyába mentem suliba csak úgy,mert épp ahhoz volt kedvem.És nem törődtem azzal,ki mit gondol,jól éreztem magam úgy,és a környezetem sem reagálta rosszul:)

Azóta ritkán hordok laza,sportos cuccot:) Inkább nőieset,az sokkal szexibb,persze lenne mit faragni az alakomon,és ezért teszek is,hogy még szebb legyek a nőies rucikban.Addig viszont így vagyok boldog,ahogy vagyok!:)

Remélem tudtam segíteni!

14/L

2009. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!