Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az lenne hogy az új sulimban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne hogy az új sulimban festem a szemem (Pasi vagyok 16éves) Egyébként még előtte tisztázom h azért festem a szemem mert Rocker vagyok (Szólógitározok) csak fekete szemceruza meg szemhéjamat szintén feketére "kihúzom"?

Figyelt kérdés
És pár csaj rögtön észrevette h Rocker vagyok meg kitűnök a többiek közül és sokan megdicsértek/bókoltak h így milyen jól nézek ki meg h milyen édes vagyok.ÉS szünetbe több jó csaj szinte körülvesz és kérdezgetnek h mióta gitározok milyen zenéket szeretek van-e barátnőm meg stbstb és válaszolok is a kérdésekre csak utánna nm tudom hogy mit mondjak vagy később sulin kívül hogyan szólítsam le őket vagy inkább "őt" meg hogyan bókolhatnák nekik meg ilyesmik egyébként népszerű vagyok a csajoknál szerencsére :)) NAh kb ennyi a helyes írási hibák miatt bocsi gyorsan írok aztán pár hiba becsuszik..a válaszokat előre is köszönöm!
2011. szept. 30. 17:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Odamész a csajhoz, és megkérded tőle: Kölcsön tudnád adni a tükröd? Vagy: Te melyik szemceruza gyártót szereted? Hol szoktál szemceruzát venni? Elkérhetem a smink készletedet? Csak majd ne csodálkozz ha leb*ziznak!
2011. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%

xDDD

Hát sok szerencsét neked;)

Nem tudom, hogy hány éves vagy. Nem vagy fiatal egy kapcsolathoz??

Döntsd el, hogy mit szeretnél, melyik lánytól, beszélgess vele, érezd jól magad vele, hívd el valahová szórakozni, vagy randira. Ha összzmelegedtek, megcsókolhatod.

2011. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Jó, de most mi a kérdés? :D
2011. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Pár csaj lebuz*zott de azok pávák és r*bancok nm azért mondom ezt mert lebuz*ztak hanem azért mert téll az osztályból már mindenkivel kef*ltek -.-" nkm meg r*banc nm kell hanem vmi rendes normális csaj
2011. szept. 30. 17:09
 5/22 anonim ***** válasza:

Gondolom barátkozni tudsz. Gondolom azért akarod leszólítani, mert van valami mondani valód.

Ha nincs az gáz...

2011. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A kérdés az lenne hogy hogyan tudnék közeledni a csajok felé milyen témákról beszélgessek a "kiszemelt" csajjal meg hogyan tudnám félrehívni meg ilyenek
2011. szept. 30. 17:10
 7/22 A kérdező kommentje:
Egyébként társasági ember vagyok kitünük a legtöbb emnber közül de ált. többen szeretnek mint utálnak és 16vagyok volt már barátnőm
2011. szept. 30. 17:11
 8/22 anonim ***** válasza:
Volt már barátnőd, akkor mi a gond??
2011. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Lehet rossz hatással van rád a zene.

Milyen jó zenét hallgatsz?

2011. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nm tom az előző bnőmnél inkább ő kezdeményezett....és itt meg sokan szó szerint "körbevesznek" és így nehezebb csajt találni meg nm nagyon tom h hogyan kezdeményezzek.Szval vmi tippek kezdeményezéshez?
2011. szept. 30. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!