Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan, aki hasonlóan...

Van itt olyan, aki hasonlóan érez?

Figyelt kérdés

Ha rátalálnék valami olyanra, ami egy kicsit is hasonlít az életre, akkor a továbbiakban inkább ezt a valamit választanám.

Már kiskoromtól kezdve érzem ezt, hogy ami van, az nem az igazi, valami egészen más kéne. Teljesen idegennek, kívülállónak érzem magam az emberek között.



2012. ápr. 30. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ja, én is így érzek.Olyan fura.Mintha én valami más lennék, mint a többiek...(:
2012. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És tudsz ellene valamit tenni? Vagy ez szerinted reménytelen?

Egyébként hány éves vagy?

Én 23/F

2012. ápr. 30. 16:30
 3/10 anonim ***** válasza:

én pánikbeteg vagyok, és a legfontosabb, hogy nyugalmat tudjak teremteni magam körül. mikor "bekattanok", akkor úgy érzem magam, mintha egy álomban lennék, és bármi megtörténhetne, ami rossz.

ezért keresem én is az "életet", az olyan dolgokat, amelyek kiegyensúlyoznak. megtaláltam ezt a zenében (klasszikus és jazz), a szerelemben (és a szexben) valamint az alkotásban.

L.18

2012. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első válaszoló.Tulajdonképpen én még csak 11 éves vagyok.

Úgy érzem, mintha mindenki idegen lenne, a szüleim, barátnőim, az öcsém...mindenki.Mintha egyedül lennék, aki csak él, iskolába jár, ennyi.Nem tudok beszélgetni a legjobb barátnőmmel, mert ő folyamatosan fogózik másokkal én meg egyedül vagyok a szünetben.Várom, hogy elkezdjem a szakközépiskolát és akkor lesznek más barátnőim is.

2012. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
El van korcsosulva ez a világ sajnos, az emberek többségével együtt:( Nehéz megtalálni a közös hangot másokkal. 19/L
2012. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, de ez tizenéves korban normális nem? Hát 'várom' azt a napot mikor arra döbbenek, hogy 30-40 vagyok, és majd ott megkérdezem magamtol: na öre glány mit csináltál? Életed felét már leélted?

És ott és akkor ledöbbeni, hogy mit csináltál de bjjénylegtényleg

2012. máj. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs a vége rossz lett!xd Okos telorol irok.
2012. máj. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Sajnos eddig nem volt részem szerelemben és baráti kapcsolatban sem. Főleg ezek miatt érzem így magam. Folyamatosan próbálok változtatni ezen, de segítség nélkül ez iszonyúan nehéz.

Valóban elkorcsosult a világ, ezt én is hasonlóképpen látom. Minden bizonnyal a 18. vagy 19 században élhetőbb volt az emberi élet. Elég sokszor visszavágyok a régi időkbe, nagyon korszerűtlennek tartom az élethez való viszonyulásomat.

2012. máj. 1. 11:05
 9/10 anonim ***** válasza:

"People are strange, when you're a stranger".

Nem olyan rossz ez, én is így érzem magam, de megtanultam, hogy a hozzám hasonló emberek társaságát keresem. Rossz barátok és rémes párkapcsolatok nekem is voltak, de hidd el hogy neked is mint minden embernek jogod van a boldogsághoz!

2012. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Veled vagyok mert én is így érzek :(
2012. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!