Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki? Valaki hasonlóan...

Valaki? Valaki hasonlóan érez? Valaki?

Figyelt kérdés
Nektek nem volt olyan érzésetek hogy a barátaid nem szeretnek vagy csak kihasználnak, érdekből barátkoznak veled?! vagy azér mert ott vagyok velük és kell mer nem merik megmondani vagy ilyesmi!? :S és ilyenkor jól jönne egy idegen ember, aki normális és megismerkednél vele és a barátod lenne. valaki aki hasonlóan érez. és egy idő után a legjobb barátodnak mondhatod. ha valaki ilyen szívesen megismerkedne velem írjon e-mail-t. 13/L
2010. máj. 19. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
én itt vagyok :D
2010. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kor/ F v L
2010. máj. 19. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Velem történt pár éve, hogy cserben hagyott a legjobb barátom. Egy óvodába és ált. suliba jártunk, aztán másokkal kezdett barátkozni mindaddig, amíg engem teljesen elfelejtett... Ezután senkivel sem merek mostanában barátkozni, nehogy azok is jól átverjenek, mert ez az eset kétszer is megtörtént. :S

17/L

2010. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:S hát az nagyon rossz lehet. de szerintem barátkozz mer az neked is jó érzés. egyébként meg teljesen megértem , hogyha nem akarsz barátkozni, de próbálj meg. és ha ez kétszer megtörtént akkor most már valószínűleg tudod, hogy hogyan viselkedik előtte az ember. egyébként meg nagyon személyes titkokat ne mondj el neki majd ha már teljesen bisztos vagy benne hogy megbízhatsz benne. pl: te is tudsz róla olyat ha valamit veled kapcsolatba kibeszélne te is el tudod mesélni másoknak is. akármilyen nehéz meg lelkiismeretfurdalásod lesz meg kell csinálnod gondolj arra hogy ő is ezt tette veled.. ;)
2010. máj. 19. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Bizony én éreztem így és sajnos nekem be is vált:-(

De azóta megtaláltam a legjobb barátomat, és azóta boldog vagyok:-)

2010. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, és most is ez van, szerintem.Bár ő azt mondja, hogy én vagyok a legjobb barátnője, miért beszélget a másik barátnőjével mindig arról, hogy mi jót fognak csinálni gimiben? Kiszeretném járni az iskolát, hogy végre legyenek új barátnőim.Engem otthagy szünetben, megy másokhoz fogózni én meg egyedül sétálok.Rám jön a sírhatnék.Engem nem szeret senki, ez van...
2012. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is együtt érzek veletek, és 14 éves vagyok. Az iskolában van egy barátnőm, de ő is cserbenhagy folyton. Talán azért nem szeret, mert nem vagyok az, aki ha átmegy valakihez, akkor rögtön az értelmes dolgokat eldobja, és már indulna a plázába... Szeretem a természetet, de soha senki nem hallgat meg, nincs akinek bármit is elmondjak. Pedig néha nagyon vágyom valakire, akinek elmondhatnám a bajom, és az örömöm. Én sem vagyok kíváncsi sok dologra, de legalább úgy teszek, mintha érdekelne, és nem mutatom ki, mennyire lesz@rom. Hanem végighallgatom a mondandóját, és hozzászólok egy két szót. Nah, ez hiányzik nekem, valaki, aki meghallgatna! Nincs valaki, aki szívesen barátkozna velem? Szeretem az extrém sportokat, de alapvetően nyugis vagyok. Engem már vagy 3X hagyott cserben a legjobb barátnőm... Ezért kicsit nehezen barátkozom... Van valaki?
2012. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Még nem vagyok 14, majd csak júliusban.
2012. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!