Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tegyem magam tul az...

Hogyan tegyem magam tul az alaptalan rágalmakon?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnomet egyszer megragalmazták.A pasijának nagyon nem tetszett és azt talata ki,hogy csak úgy terelodne el a figyelem a nojérol,hogyha kitalalja,hogy csak azért beszélnek rá,mert velem barátkozik,és én vagyok r..anc nem pedig o.Ebbe a csaj bele is ment,ellenem fordult és még a másik barátnonket is belevonta.A gimiben az egész osztályban azt bészélték mindenkinek,hogy mindenkivel lefekszem,pedig komoly kapcsolatom volt,disckoba sem jártam.(csak megjegyzem,a másik barátnom azt hitte,hogy tényleg rólam pletykáltak,mert az értelmi szerzo nem merte elmondani az igazságot neki.)

2012. ápr. 30. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
kezdj új életet..
2012. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Leszarod.

Nem az határozza meg az értékedet, hogy mit gondolnak rólad mások.

2013. márc. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!