Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk, lányok, szerettek a...

Fiúk, lányok, szerettek a saját nemetekbe tartozni?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is meg, hogy miért, légyszi. Kíváncsi vagyok, szerintem sok lány fogja írni, hogy utál lány lenni, és sok fiú, hogy szeret fiú lenni.
2012. ápr. 30. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok és nem igazán szeretek az lenni :D indoklás ... nem tudom :D
2012. máj. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és boldog vagyok igy! Nem érzem szükségét, hog fiu legyek. néha olyan kiszolgáltatottnak érzem magam. Meg amikor megvan, fuu az nagyon nem jo!XD
2012. máj. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én inkább lány szeretnék lenni, akkor szerintem hamarabb lenne pasim. Meg nem is szeretem a férfiakat. A legtobb férfi durva, erőszakos. A nők sokkal jobbak. Minden tekintetben. És az is tévhit szerintem, hogy ők a gyengébbik nem. Ez hülyeség, egy nő sokkal erősebb, sokkal jobban bírja a magányt.
2012. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néha nem. Az menzesszel kapcsolatos aggályokat és fájdalmakat átadnám a fiúknak, de egyébként igen.
2012. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lány és igen. indok: csak.
2012. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és szeretek lány lenni, azt utálom csak, mikor elvárják, hogy úgy is gondolkozzak vagy viselkedjek mint egy lány. Mert én inkább úgy gondolkozom mint.. nem tudom.. szóval nem érdekelnek az ilyesmi dolgok, hogy érzelmek, család, gyerekek, stb.
2012. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Plusz főzni is utálok, inkább rendelek, vagy veszek valami instant kaját. (Előző)
2012. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!