Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gépezek ennyit?! Hogyan...

Miért gépezek ennyit?! Hogyan szokhatok le róla? 16/L

Figyelt kérdés
Itt volt a négy napos hétvége, és lám, holnap lesz az utolsó szabad napom, utána újra suli. És én mit csináltam a három napban? Napi 10 órákat gépezetem!!! Elegem van, hihetetlen, mennyi időt pocsékoltam el, nem tudok leállni! :( De miért? Nem szeretném a holnapi napomat is elpazarolni, mert tanulni szeretnék, de nem tudom, hogyan győzzem meg magamat, hogy a sok gépezés nem helyes. Kérlek segítsetek!!! 16/L
2012. máj. 1. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Én azon csodálkozom hogy tudsz napi 10 órát meredni!?

mi a sz*rt csinálsz, már nem azért?

Én haverokkal lógok és gépezni is szinte csak MSN végett jövök közben meg tanulok, ha van szabad időm haverokkal lógok...

Keress egy baráti társaságot az mindent megold!

2012. máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A baráti társaság még nem fogja rávenni, hogy inkább tanuljon mikor otthon van... Az meg, hogy te nem tudod mire használni a gépet, nem azt jelenti, hogy más sem tudja. Én is szoktam napi 16 órákat is gépezni akár, bár most dolgozom, így kevesebb időm van. Leszokni nem tudom hogy lehet, nem is nagyon izgat, ha élvezem minek szoknék le? A kötelező dolgokra rá tudtam venni magam, mikor még kellett (pl. tanulás)... Nem tudom, egyszerűen ne a gép előtt ülj mikor tanulni akarsz, tegyél be valami zenét (én pl. utálom mikor ki van kapcsolva a gép, még ha nem is használom épp), feküdj az ágyra, mondd azt hogy mittomén most 11-től 12.30-ig tanulni fogsz, utána gépezel..
2012. máj. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Meghívlak egy hideg nyalatra.
2012. máj. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En is eleg sokat gepeztem, de 2012 ota kb semmit nem jatszottam. Valahogy egy az egyben elment tole a kedvem. Ures erzesem lesz tole.

mondjuk attol meg napi par orat ott ulok de ilyen suliba jarok, modellezek meg hasonlok.


Szerintem talalj egy hobbit ami jobb erzest kelt benned

2012. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Ahelyett hogy gépezel inkább hívd el a barátaidat valahova, menjetek el biciklizni. Ebben a jó időben simán le lehet tekerni pl a dunapartra.

Régebben én is sokat gépeztem. Most is sokat ülök a gép előtt de ez az utolsó dolog amit csinálok szabadidőmben. Előbb megyek el a haverjaimmal valahova minthogy gépezzek.

2012. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fú hát megértelek.. amíg volt laptopom én is azt csináltam. jövő hétre lesz megint, de félek hogy bele fogok őrülni, már négy hete nem gépeztem (normálisan, mert persze most is gépezek, dehát itt kb. fél-1 órát gépezhetek:( )
2012. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 GhostRider3 ***** válasza:
0%

húzd ki a gépet vagy a netet, és csak akkor dugd be, ha tényleg kell. az a lényeg, hogy fárasztó legyen a művelet, és csak akkor fogsz netezni ha tényleg akarsz.

sajnos manapság lételem, de helyette foglald el magad mással. ha vannak barátaid, legyél a friss levegőn, ha tanulni kell, kezdd e, és ha már nagyon unod, csak akkor ülj le pl fél órát gépezni, aztán megint tanulj legalább kétszer ennyit. alakíts ki önjutalmazó/büntető stratégiát, vagy kérd meg a szüleidet hogy korlátozzanak, segítsenek.

gondolom nincsenek túl jó kapcsolataid, ezért is ülsz inkább a gép előtt

2012. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Add el a gépet, és vegyél rajta búgócsigát.
2012. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!