Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok annyira netfüggő?

Miért vagyok annyira netfüggő?

Figyelt kérdés

Már próbáltam leszokni a gépezésről de 2 napnál tovább nem bírtam. Egyszerűen már az életem egy része a net. Én fékezem magamat de info órán beűlünk a gép elé minden héten és az megtör. vagy már itthon.

Mintha nem tudnék élni nélküle! Mit tegyek?



2012. máj. 1. 19:54
 1/6 GhostRider3 ***** válasza:
26%
fokozatosan szokj le. de jobb, ha keresel barátokat és elkezdesz sportolni, vagy valami értelmes hobbit keresel, ami jobban leköt, mint a net.
2012. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
mert minden más h*lyeség! a net az isten! ave computer! de amúgy tényleg. ennél jobb dolgot úgysem tudsz csinálni. a sport h*lyeség, barátokat szerezni nehéz. az én igaz barátom a laptopom <3 én is szeretlek drága <3
2012. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első kommentnek:már próbálkoztam a sporttal! de áh...barátaim meg nem nagyon vannak!


második kommentelőnek: így van!


Internet ki vagy a networkben,

regisztráltassék a te domainneved,

jöjjön el a te oprendszered,

fussanak a te programjaid,

amint a szervereken, úgy a klienseinken is.

Minden napi url-ünket add meg nekünk ma,

és bocsásd meg a spamjeinket,

ahogyan mi is megbocsájtunk a minket spammelöknek,

és ne vigy minket firewall mögé,

de szabadits meg a virusoktól,

mert tied a rootjelszó, a tápkábel

és a rendszergazdai fizetés.

Enter.


bár naon romlik a szemem!

2012. máj. 2. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
elmész balatonra
2012. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 GhostRider3 ***** válasza:
0%

ez a baj, ha már ott vagy a gép előtt, közösségi oldalakon keress barátokat

ha meg tovább romlik a szemed, akkor tudod majd, mi volt az oka, csak már késő lesz

2012. máj. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem azért nincsenek haverjaim mert nem lehetnének! Hanem mert 11 évesek és lógnak rajzról meg minden! És inkább nem keveredek rossz társaságba!
2012. máj. 7. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!