Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Netfüggő lettem. Mit tehetek...

Netfüggő lettem. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy mióta megvan a laptopom rengeteget netezek. Gyakran napi 10 órát is képes vagyok itt tölteni: msn, facebook, filmek, zenehallgatás, stb. Valahogy le kellene szokni, de hogy? Már próbáltam, hogy nem jövök fel egy hétig. Lefoglalom magam mással. Nem sikerül. Olyat is próbáltam, hogy csak esténként netezek. Az sem sikerült. Viszont ez nem állapot amit csinálok. Mit tehetek ellene?

20/L


2011. okt. 6. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Lemondod a netet.
2011. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Se suli, se munka? Mégis jut notebookra? De jó neked...
2011. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne korlátozd magad teljesen, mert megőrülsz, szerintem szép fokozatosan csökkentsd az "adagot", és csinálj sok más olyan programot, ami kimozdít az ülő/fekvő helyzetből (kirándulástól a főzésig)
2011. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De mit csinálsz 20 évesen? Nem is tanulsz és nem is dolgozol? Javaslom valamelyiket, akkor nem lesz időd netezni!
2011. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dede, tanulok. Egyetemista vagyok levelezőn. Munkát keresek mellé, csak még nem sikerült találni.
2011. okt. 6. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, majd jönnek a zh-k, aztán majd tanulásra fogod használni inkább a géped.
2011. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En is hasonlo helyzetben vagyok! Mar tiszta cyber gyereknek erzem magamat, pedig regen mindig utaltam a hasonlo facebook meg chaet lakokat. De lehet azert, mert most nem nagyon van mas valasztasom. A betegsegem miatt eleg sokat dekkolok ithon. De akkor is nyomaszto ez a sok sz...s informacio domping, ami egy napa alatt att vonatozik a monitor altal szett neutron deutronizalt agyamon. Mar ki vagyok hogy egesz nap bent vagyok!

F@aszba! Pedig regen sportoltam, 150 kg-os sulyokkal jatszadoztam, most meg csak esetleg az eger amit emelgetek! Kiabrandito ez a modern technika!

Egyszer bedurvulok, oszt felkapalok vagy 1 trillo hektar foldet. Na az igen! Nincs jobb a kiados ket kezi faraszto munkanal. Attol erzi az ember hogy el!

Bocsi a helyes irasi hibakert, meg a duh kirohanasokert, de mar nagyon ki vagyok akadva. En is varom a javaslatokat!!!

2011. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megyek veled földet művelni! :D Hasznos munka lenne, nem unatkoznánk, és a net közelébe nem lennénk
2011. okt. 6. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
nem találtál munkát? mert a gép előtt ülsz:):) amúgy ha valaki igazán akar valamit, azt eléri....
2011. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!