Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valami félelmetes ötletek?...

Valami félelmetes ötletek? (Több lent)

Figyelt kérdés

Megyek az egyik legjobb barátomnőmhöz, szülinapi bulira, s olyan este 10-11 után azt szoktuk csinálni, hogy 2-3 cspatokat alkotunk, külön szobákba vonulunk,s kitaláljuk a szellemtúrát (a sötét szobába). Ezt máshogy nemtom leírni. Az olyan, hogy pl: a parkettára műtaknyot ragasztunk,és mezitlábbal kell nekik végigmenni rajtuk, undorodnak, az asztal alól valakinek hirtelen megfogom a lábát, hirtelen megijeszésstb........

Kérlek segítsetek!!!

A válaszokat kösziii!!!!!



2012. máj. 1. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
én első körben azt tenném hogy nem csapatban jáccanék hanem egyszerre csak 1nek kelljen "túrázgatni" úgy sokkal ijesztőbb, és 1 gyertyát adjatok neki mást nem (jajmár nekem is teccik.) és pl ha elmegy az ajtó elött , utána 1 méterrel kb nyikorogtassátok meg.. vagy csináljon valaki egy pillanatra hangos dobogást. ha pedig nagy a csend körülötte ejcsetek le valamit. satöbbi van még pár
2012. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez jó ötlet, de eleve most komolyan, ki fél egy házban ahol van 15 ember? menjetek ki egy erdös részre, vagy legalább az udvarra, na ott mehe az ijesztgetés.
2012. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézzetek egy kis paranormaly activity-t MINDET 1-TŐL 3 IG :D


Amint megnéztétek lehet egymással viccelődni :D.

2012. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,még jöhetnek!!!
2012. máj. 3. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!