Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » KOMOLY SEGITSÉG KELL! Valaki...

KOMOLY SEGITSÉG KELL! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy apám kitett minket a közös házból ( a gyám is mellette állt, mivel idegbeteg ). Többször bántalmazott is , de sajnos nem testileg , hanem lelkileg ( igy nem bizonyitható ). Elszöktem otthonról télen a hóban, és a hidalá menekültem, felvágtam az ereimet. Kritikus időszakon vagyok túl. Anyámat egy hónapja felkeresték, ha nem megyünk el a házból elvisznek nevelőszülökhöz. Nem volt hova mennünk, a mamámnál elünk 3-an nagyon szűk helyen. Mire sikerült volna ugy-ahogy tultennem magam a dolgokon, megint beidézést kaptunk .: ha nem leszek hajlandó találkozni apámmal rendőrök fognak elvinni hozzá. Meglett beszélve, hogy találkozunk, de én képtelen vagyok rá, igazság szerint ő sem akarja, csak azért jelentette be az esetet, hogy bekeljen mennem megint, és hogy megint felzaklasson. ( Hozzáteszem az ügyhöz : apámnak emeletes háza van ahol egyedül élhetne, mégis nekünk kellett elhagyni a házunkat, holott ő terorrizált évekig !! )

A lényeg az, hogy nem tudok neki megbocsátani, nem csak ez az egy eset miatt. Sokáig félelemben éltem , hogy nehogy megerőszakoljon ez a félelem még mindig bennem van ( gyakran álmodom arról és éjszaka arra ébredek, hogy rángatom a lábam ). Éjjelenként sirok : miért nincs normális apám ? miért pont engem kellett eddig terrorban tartani ? nagyon haragszom rá és ugyérzem ha ez igy marad nem tudok normális életet élni, hiszen tele van a szívem haraggal..SEGITSETEK.! Hogyan tudok változtatni a hozzá állásomon, javitani a helyzeten ?



2012. máj. 3. 20:08
 1/7 anonim válasza:
Hány éves vagy, ha megkérdezhetem?Könnyebb úgy tanácsot adni, ha ezt tudjuk
2012. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elfelejtettem oda irni : 13/l
2012. máj. 3. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Uram Teremtöm! Hatalmas nagy részvétem! Sajnálom nem tudok segiteni viszont szivesen tenném! Arra viszont figyelmeztetlek, hogy ne soha öbbé ne bántsd magad! Ha nincs remény keress támaszt! Harcolj a végsökig az igazadért! Bizom benne hogy erös nö leszel!


Kérdezted már töle, hogy miert csinálja ezt?

Anyukáddal meg fontos megbeszélned a rémálmaidat, és a,megérzéseket!


Légy; erös, bátor, leküzdhetetlen! Harcolj

2012. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félsz tőle, akkor ne menj el egyedül. Nincs senki, aki veled mehetne?

Tudod, apukád (valószínűleg?) azért terrorizált, mert tudta, hogy ő az erősebb és te sosem tudnál "visszaütni", ez erős kisebbségi komplexusra utal. Valahogyan rá kellene ijesztened. Tudom, mondani könnyű és lehet, hogy különben is hülyeség, de szerintem ezt kéne tenned. Arra is van egy-két ötletem, hogy hogyan, de valószínűleg hülyeség... Sajnálom.

2012. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Ha Budapesti vagy esetleg próbálj segítséget kérni az Eszter alapítványtól nekem rengeteget segítenek ott megbízható és ha úgy van tényleg ingyenes ők nem a pénzért dolgoznak hanem azért,hogy segítsenek. link ahol elérhetőek csak másold be az url keresőbe és már is betőlt remélem tudtam segíteni.: [link]
2012. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi ! igen, budapesti vagyok
2012. máj. 7. 13:49
 7/7 anonim válasza:
Szívesen igazán nincs mit.
2012. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!