Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan, akinek tele...

Van itt olyan, akinek tele van a hócipője, és úgy érzi már csak egy hajszál választja el egy jó kis öngyilkosságtól, mégsem tenné meg soha? Mi tart vissza?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én néha már ott tartok, hogy elegem van és... de aztán mindig azonnal megszólal egy vészcsengő a fejemben, hogy NEM szabad!!! Mi tart vissza? A Családom és a hitem. Nincs jogom fájdalmat okozni azoknak, akik szeretnek! ...és mivel hívő vagyok, kizárt, hogy bármi rosszat tegyek magammal. Szóval sosem gondolom komolyan, mindig csak akkor vagyok ilyen dilis, mikor mélyponton vagyok.
2012. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
volt egy-két ismerősöm, aki ezt a megoldást választotta és akadt köztük olyan, aki úgy intézte, hogy nekem legyen "szerencsém" elsőként értesülni erről... azóta tudom,hogy ebben az "élményben" nem szeretnék senkit sem részesíteni... úgyhogy muszáj a természetre bíznom a dolgot, addig meg próbálom észrevenni a jót is...bár nagyon bujkál az a kis dög.
2012. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Dettó. Amikor nekem is összejönnek a dolgok, ami mostanában egyre sűrűbben esik meg, képes lennék mindennek véget vetni... De aztán megszólal a lelkiismeretem, hogy nem, ilyenre még gondolni sem szabad, mert mi lesz azokkal, akiket magam mögött hagynék, és persze a hit is tiltja, s én szeretnék minél jobb keresztény lenni.
2012. máj. 4. 21:55
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szét kell nézni ebben a világban, hogy az ember észre tudja venni a jót...
2012. máj. 4. 21:57
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Engem csak a 2 kisbabám tart vissza... Hátha mégis jobb nekik, ha fel tudom őket nevelni.
2012. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ez most elég nagyképűen hangozhatott, hogy szeretnék minél jobb keresztény lenni, de tényleg nem volna rossz.


Húha, elég vacak lehet, hogy ott van a plusz nyomás, hogy a 2 gyerekednek szüksége van rád, miközben neked a könyöködön jön ki az egész.

2012. máj. 4. 22:43
 7/13 anonim ***** válasza:
14%

Már semmi sem tart vissza. Rongyos lelkem a végét járja. Bár mégis én vagyok a legnyomorultabb az emberek között, mégsem érdekel ez az öngyilkosság téma. Talán valakinek még sikerül visszafizetnem a semmit amit kaptam. És akkor majd örömmel és nyugalommal mehetek a túlvilágra.

Az utóbbi válszra. Hm, két kisbaba. Micsoda diadal! Még van, akit ez éltet? Az új élet-halál? Esetleg felébredhetnénk már az önkívületből. Érdekes lenne...

2012. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell öngyilkosnak lennem, kinyír ez a társadalom, az emberek...
2012. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy gyakran van tele a hócipőm, de ilyenkor sosem öngyilkosságra gondolok. Én mindig csak másokat akarok olyankor megölni.
2012. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
70%
hát nekem tele van csak anyiba különbözünk hogy én meg is teszem
2012. máj. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!