Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegen női hajszál a pólóján,...

Idegen női hajszál a pólóján, idegen bugyi az ágyában, és egy fénykép ahol egy csecsemőt tart. Ezek után mire gondolnál?

Figyelt kérdés

A pároméknál aludtam tegnap. A pólóján egy vörös hajszálat találtam. Úgy voltam vele, hogy biztos az anyjáé, hiszen ő most rá. Ágyneműt cserélt, hirtelen kiesett egy női bugyi. (Nem az enyém!) Erre nem tudtam mit mondani.

Később keresett valamit a szekrényben, majd kihullott pár fénykép. Az egyiket felkaptam, a párom állt ott, kisgyerekkel a kezében.

Mikor rákérdeztem, hogy ugyan ez micsoda, még neki állt feljebb, hogy nem bízom benne.

3 gyanús jel egy nap kicsit sok nekem!


2010. júl. 25. 09:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
96%
ez pont az amire gondolsz
2010. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
96%
Ha az anyukájának vörös a haja, akkor a hajszál lehet az övé, abból nem csinálnék problémát. A kisgyerek lehet bárkié, kérdezd meg, kié. A bugyi viszont nem gyanús jel, hanem bűnjel!
2010. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

A hajszálra azt mondta hogy az anyjáé, a bugyi is szerinte az övé. (Ő mos rá, így szerinte belekeveredhetett)


A képre meg azt mondta, hogy a keresztfiát tartja a kezében, és keresztelőkor készült a kép.

Válltól felfelé látszik a párom, nehéz elhinni hogy keresztelőn kézsült.

Nem engedte, hogy megkérdezzem az anyját, hogy tényleg a keresztfiát tartja-e a kezében.

2010. júl. 25. 09:17
 4/63 A kérdező kommentje:

A párom 28 éves, tehát én elképzelhetőnek tartom, hogy van egy gyereke.

Amivel nem lenne baj, ha nem titkolta volna 1,5 évig.

2010. júl. 25. 09:20
 5/63 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem biztos, hogy megcsalt. A bugyi alapján teljesen biztos. A vörös hajszál lehet valamelyik családtagé is (ha vörös a haja), de a gyerek még nem biztos, hogy az övé. Lehet valamilyen családtagé, haverjáé...
2010. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy? És ő? nem kéne lehet mindenbe egy hollywody filmet belenézni. Lehet, hogy az anyukájáé, bár ha randibugyi, kiváncsi lennék az anyjára is. :) A hajszál meg lehet másé, az én szobám is tele van sógornőmével, már kivan a pucám vele, minden tiszta hajszál. :( A kép meg nem feltétlen eltitkolt gyerek, azért az túl nagyvolumenü dolog, hogy eltitkolhassa évekig. ez butaság. :P
2010. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
93%
Előző vagyok. Láttam, hogy írtál közben. De, meg kellene kérdezni az anyját. Akkor már a bugyiról is.
2010. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
92%

(Bocsi, megint írtak közben, 86%-os vagyok)

Akkor az édesanyját szerintem kérdezd meg!

2010. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
94%
Ez a fiú átver téged. Sorozatban "szologáltatja" a bűnjeleket. Minek néz téged? Mindegyik esetben külön-külön kideríteném, mi is az igazság. A bugyi a leghihetetlenebb, de mindegyik gyanús. Én venném a fáradtságot és utána járnék. Ha már ő ködösít. Aztán ha beigazolódnak a sejtéseim: Lapát!!!
2010. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

Nem engedte megkérdezni sem a képről sem a bugyiról.

Azzal érvelt, hogy de hát minden éjjel velem alszik. (Ne csak éjjel lehet megcsalni a másikat)

Meg ha nem bízom benne, inkább hagyjam el.

Ha fordítva történt volna meg, ő is így reagálna ahogy én.

2010. júl. 25. 09:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!